Талантами багата Лозівщина. У міському Палаці культури відбулося свято вшанування розумних, кмітливих, азартних, креативних, ерудованих, юних обдарувань нашого міста. На святі близько 200 талановитих дітей вітали з перемогами. Та не всі відпочивали цього дня, деякі демонстрували показові виступи агідбригад, а дехто з них спробували свої сили в якості ведучих концерту.

На урочистій церемонії дипломами нагороджували учнів, які здобули найвагоміші перемоги на всеукраїнському рівні.

Батькам за виховання юних талантів були вручені листи-подяки від Лозівського міського голови.

Лозівщина добре відома своїми культурними традиціями, які збагачуються і розвиваються. Наші творчі колективи не раз доводили свою високу майстерність на конкурсах і фестивалях різного рівня, прославляючи рідний край. Чудові фахівці своєї справи працівники культури міста надійно зберігають і розвивають культурне надбання, а їхні майстерність і відданість професії знаходять гарячий відгук у серцях людей.

У суботу, у затишній залі лозівського училища культури зібралися відзначити професійне свято працівники культури міста Лозова та селища Панютине. 

І це правильно, адже саме в стінах училища культури виростають крила у майбутніх культпрацівників. 

Среда, 22 мая 2013 08:08

До служби готові

Автор

Наприкінці кожної весни  для  юнаків  настає час випробування на силу, міць та витривалість. Одразу два заходи протягом 2-х днів проводили у нашому місті серед учнів 10- 11 класів загальноосвітніх шкіл Лозової. На шкільному предметі захисту вітчизни хлопці загартовували у собі   якості молодого бійця. Настав час іспиту  з усіма серйозними правилами та вимогами. Для юнаків 10 класів це являється навчальною підготовкою для іспиту на наступний рік. 

Паралельно серед майбутніх призовників проводились змагання на призи воїна-інтернаціоналіста Сергія Моторного. 

Військово-польові збори  проходили далеко за містом на відкритому просторі, який був обраний попередньо військовим керівництвом.  Для здачі нормативів заважала єдина перешкода — спека. Хоча це теж загартування в певній мірі. Перед початком  іспиту хлопців обов'язково фотографують для підтвердження.

Лозівська міська юнацька бібліотека до Дня Европи підготувала книжкову виставку "Подорожуємо Європою". За указом Президента України від 19 квітня 2003 р  було всановлено  дату Святкування в Україні Дня Європи, яка відзначавється у третю суботу травня.

Завдяки об'єднанню економічних зусиль і розподіленню досягнень,  результатів, європейські країни відхилилися від військової оборони один проти одного, що забезпечило мир у Європі.

Подорожувати країнами кольорових сторінок запропоновано і молодшим відвідувачам. Діти зможуть пізнавати світ у багатому ілюстрованому оформленні нових книг, які з'явилися віднедавна. 

Четверг, 23 декабря 2010 17:20

Новогодняя ярмарка в Харькове

Автор

Гигантский самовар, вареники и колбаски с пылу, с жару, общение с Бабой Ягой и катание с горок ждут харьковчан на площади Свободы накануне любимых всеми праздников.

1264248
Ярмарка, вернее, новогодний городок под названием "Двенадцать месяцев", начала работу 19 декабря, в День святого Николая. В двенадцати деревянных избушках можно будет приобрести новогодние игрушки, изделия мастеров всей Украины и испить чаю из 300-литрового самовара, который будет закипать на настоящих дровах. Металлическую грома-дину привезли из Запорожья вместе с обслуживающим его персоналом. Ярмарка будет работает каждый день с 10.00 до 20.00 (за исключением 31 декабря, когда торговля закроется в 18.00, и 1 января – реализаторы будут работать с 12.00 до 21.00) и завершит работу 9 января – в последний день школьных каникул.

 

 

Страница 56 из 56