Останній день травня став останнім шкільним днем для 596 випускників десяти лозівських та панютинської шкіл.

Єдиний в Україні буровий майданчик по видобутку сланцевого газу розмістився у Первомайському районі Харківської області.

Це стало можливим завдяки підписанню 1 вересня 2011 року договору про спільну діяльність між компаніями "Укргазвидобуток" та "Шелл". 

Буріння першої пошукової свердловини "Біляївська-400" розпочалося у жовтні 2012 року. Робота бурового майданчику проходить у декілька етапів: будівництво майданчику, буріння свердловини, видобуток сланцевого газу, закінчення роботи та повернення території первісного вигляду.

Понедельник, 03 июня 2013 06:49

Діти попрощалися з дитячим садочком

Автор

Наприкінці травня в усіх дитячих навчальних закладах Лозової відбулися випускні вечори для вихованців страшої групи. Наша знімальна група побувала на святі у ДНЗ № 10

Среда, 29 мая 2013 12:41

Квіти на подвір'ї

Автор

Як відомо, кожне місто має визначні місця, незабуню історію, чаруючі око пейзажі та споруди. Щоб місто було гарним, замало просто жити в ньому; невід'ємною частною благоустрою міста є не лише влада, але й самі його мешканці.

Лозівчаним 3-го м-ну 2-го будинку є чим пишатися. Працелюбна господиня пані Людмила шанує чистоту, зелені насадження матінки-природи. А ще вона знаходить творче пристосування використаним речам, які б здавалося вичерпали свої ресурси та призначення

Дати друге життя у новому перевтіленні: колісним шинам та пластиковим пляшкам  - справа нашої необмеженої фантазії та бажання створити щось корисне та приємне. Незвичайної художня справа Людмилі Євгенівні припала до душі. 

Ідею такого незвичного художнього задуму пані Людмила згадує з гумором міського голови, який пообіцяв у подарунок коня за найкращий під'їзд.

Вторник, 28 мая 2013 17:48

Пролунав Останій дзвоник

Автор

Шкільне свято останнього травневого дзвоника - це радість та одночасно ностальгія. Радість, бо дітвора в чекає літніх канікули під блакитним літнім небом та відпочинку від розумової праці. Та ностальгія - прощання з безтурботним дитинством. Особливо це стосується випускників, у яких попереду насичена праця: незалежне зовнішнє оцінювання, вступ до вищих навчальних закладів і вибір майбутньої професії. На подвір'ї урочистої лінійки загальноосвітньої школи 7 зібралися чепурні школярі, вчителі, їхні батьки та гості.

Дзвіночки, яскраві стрічки, букети квітів, кольрові кульки, щирі посмішки під теплим сонячним промінням прикрашали шкільний майданчик.

Рідні батьківські та материнські серця особливо розуміють сутність події, яке не можливе без зворушливого хвилювання та чистих сльозинок. Як стрічка кіноплівки закінчилося безтурботні шкільні роки, які подарували так багато потрібного і корисного. І звичайно, хто як не вчитель-наставник, який з небаченим терпінням, любов'ю довгий час виховував нас, переймався нашими поразками та перемогами.

Талантами багата Лозівщина. У міському Палаці культури відбулося свято вшанування розумних, кмітливих, азартних, креативних, ерудованих, юних обдарувань нашого міста. На святі близько 200 талановитих дітей вітали з перемогами. Та не всі відпочивали цього дня, деякі демонстрували показові виступи агідбригад, а дехто з них спробували свої сили в якості ведучих концерту.

На урочистій церемонії дипломами нагороджували учнів, які здобули найвагоміші перемоги на всеукраїнському рівні.

Батькам за виховання юних талантів були вручені листи-подяки від Лозівського міського голови.

Лозівщина добре відома своїми культурними традиціями, які збагачуються і розвиваються. Наші творчі колективи не раз доводили свою високу майстерність на конкурсах і фестивалях різного рівня, прославляючи рідний край. Чудові фахівці своєї справи працівники культури міста надійно зберігають і розвивають культурне надбання, а їхні майстерність і відданість професії знаходять гарячий відгук у серцях людей.

У суботу, у затишній залі лозівського училища культури зібралися відзначити професійне свято працівники культури міста Лозова та селища Панютине. 

І це правильно, адже саме в стінах училища культури виростають крила у майбутніх культпрацівників. 

Среда, 22 мая 2013 08:08

До служби готові

Автор

Наприкінці кожної весни  для  юнаків  настає час випробування на силу, міць та витривалість. Одразу два заходи протягом 2-х днів проводили у нашому місті серед учнів 10- 11 класів загальноосвітніх шкіл Лозової. На шкільному предметі захисту вітчизни хлопці загартовували у собі   якості молодого бійця. Настав час іспиту  з усіма серйозними правилами та вимогами. Для юнаків 10 класів це являється навчальною підготовкою для іспиту на наступний рік. 

Паралельно серед майбутніх призовників проводились змагання на призи воїна-інтернаціоналіста Сергія Моторного. 

Військово-польові збори  проходили далеко за містом на відкритому просторі, який був обраний попередньо військовим керівництвом.  Для здачі нормативів заважала єдина перешкода — спека. Хоча це теж загартування в певній мірі. Перед початком  іспиту хлопців обов'язково фотографують для підтвердження.

Лозівська міська юнацька бібліотека до Дня Европи підготувала книжкову виставку "Подорожуємо Європою". За указом Президента України від 19 квітня 2003 р  було всановлено  дату Святкування в Україні Дня Європи, яка відзначавється у третю суботу травня.

Завдяки об'єднанню економічних зусиль і розподіленню досягнень,  результатів, європейські країни відхилилися від військової оборони один проти одного, що забезпечило мир у Європі.

Подорожувати країнами кольорових сторінок запропоновано і молодшим відвідувачам. Діти зможуть пізнавати світ у багатому ілюстрованому оформленні нових книг, які з'явилися віднедавна. 

Четверг, 23 декабря 2010 17:20

Новогодняя ярмарка в Харькове

Автор

Гигантский самовар, вареники и колбаски с пылу, с жару, общение с Бабой Ягой и катание с горок ждут харьковчан на площади Свободы накануне любимых всеми праздников.

1264248
Ярмарка, вернее, новогодний городок под названием "Двенадцать месяцев", начала работу 19 декабря, в День святого Николая. В двенадцати деревянных избушках можно будет приобрести новогодние игрушки, изделия мастеров всей Украины и испить чаю из 300-литрового самовара, который будет закипать на настоящих дровах. Металлическую грома-дину привезли из Запорожья вместе с обслуживающим его персоналом. Ярмарка будет работает каждый день с 10.00 до 20.00 (за исключением 31 декабря, когда торговля закроется в 18.00, и 1 января – реализаторы будут работать с 12.00 до 21.00) и завершит работу 9 января – в последний день школьных каникул.

 

 

Страница 84 из 84