Версия для печати
Среда, 25 марта 2015 18:59

Обласний огляд-конкурс в Панютинському професійно-аграрному ліцеї

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

У Панютинському професійно-аграрному ліцеї пройшов обласний огляд-конкурс технічної та художньо-прикладної творчості, який проходить щороку серед професійно-технічних навчальних закладів освіти. Цього року маштабний захід проходив під назвою “Незалежна, вільна, творча — Свята країна”.

Концерт було розпочато патріотичною піснею у виконанні хорового колективу ліцею. Почесне жюрі оцінювало виступи кожного творчого колективу.

У позанавчальний час молодь творчо самореалізується завдяки гурткам різного напрямку, які діють при ліцеї. Це дає можливість юнакам і дівчатам стати не тільки кваліфікованими робітниками, але й розвинутись та розкрити свій творчій потенціал.

Студенти засвідчують, що особисто для них, участь у творчих заходах є бажаною і невід'ємною частиною у їхньому житті та ліцею загалом.

Учням ліцею на допомогу завжди приходять викладачі. Вони теж вирішили показати на сцені свої вокальні таланти. 

Драматичний гурток інсценізував історію славного козацтва.

Після завершення концертної частини, колегія жюрі переглядала витвори декоративно-ужиткового мистецтва, підготовлені учнями ліцею. Серед представлених робіт, художніх та технічних, було відзначено високу майстерність та оригінальність деяких задумів.

{jcomments on}

Прочитано 1241 раз Последнее изменение Среда, 25 марта 2015 18:59