Среда, 25 марта 2015 18:46

Обласний огляд-конкурс в Лозівському професійному ліцеї

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

У Лозівському професійному ліцеї відбувся звітний концерт в рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та технічної творчості. Цьогорічна тема конкурсу “Незалежна, вільна, творча — Свята Україна”. Заходи проходять по всим професійно-технічним навчальним закладам. Оцінювали майстерність студентів представники жюрі з Харківського будинку культури та технічної творчості. Даний захід дає поштовх естетичному, культурному та патріотичному розвитку учнів.

Досить цікавою була виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Серед запропонованих робіт, вишуканими були художня вишивка, колекція одягу, модульне орігамі, ляльки-мотанки, кулінарно-кондитерські муляжі, а також нетрадиційні техніки виконання. Учні електро-газозварювального віділення відзначилися оригінальністю. Їхні роботи з металу не залишили глядачів байдужими. Участь у виставці також брали майстри виробничого навчання.

Учнівська молодь відзначилась виконавською майстерністю. Зі сцени звучали пісні з народної скарбниці про мир, любов і Батьківщину.

З щирою проникливістю юнаки та дівчата свій акторський талант втілили у поемі Тараса Шевченка “Катерина”.

Глядачі мали змогу побачити та оцінити роботи модельєрів швейного відділення. Завдяки таким конкурсам, молодь розвиває власну професію.

{jcomments on}

Прочитано 1228 раз Последнее изменение Пятница, 27 марта 2015 14:04

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены