Понедельник, 13 мая 2019 16:34

Рак - не щадить нікого

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Щодня у новинах з'являються оголошення про збір коштів для допомоги хворим на рак, серед яких діти, молодь, чоловіки і жінки репродуктивного віку, пенсіонери. Рак не щадить нікого і сьогодні в Україні ми спостерігаємо сумну статистику: щороку кількість хворих зростає на більш ніж 130 тисяч. Тільки вдумайтеся! Адже 130 тисяч осіб - це населення маленького українського містечка! Близько 90 тисяч людей щорічно гинуть в Україні, через не своєчасне звернення до лікаря. Так, деякі форми ракових захворювань піддаються ефективному лікуванню. Є безліч прикладів, коли пацієнт одужує і продовжує жити активним, щасливим життям.

Вирішальним фактором в сутичці з хворобою є час. Чим раніше виявлено захворювання і розпочато лікування, тим вище шанси на успіх. Але прямо зараз дайте відповідь собі чесно на просте запитання: «Як давно ви відвідували лікаря? Коли ви проходили профілактичний огляд і здавали аналіз крові?». Але ж такі прості дії здатні вчасно попередити хворобу, не допустити її розвитку.

У законодавстві України є певні накази і постанови щодо проходження обов'язкових щорічних профоглядів, особливо для людей, які зайняті в певних сферах, пов'язаних, із важкою фізичною працею, шкідливим виробництвом, наприклад хімічної промисловості. Такі заходів дозволяють вчасно виявити хворобу, відправити людей на лікування, тим самим зберегти життя тисячам людей.

Якщо у вашому «соцпакеті» немає щорічної диспансеризації, турботу про здоров'я потрібно брати в свої руки. Щорічно чоловіки і жінки, незалежно від віку, повинні відвідувати терапевта, ЛОРа, офтальмолога і стоматолога, проходити загальні аналізи крові та флюрографію. Не варто забувати й про те, що жінкам старше 40 років необхідне щорічне обстеження - УЗД або мамографія. Цей метод дозволяє ефективно виявляти доброякісні або злоякісні пухлини і успішно боротися з ним на ранніх стадіях.

Для жінок принципово важливим і обов'язковим має стати відвідування лікаря-гінеколога, для чоловіків - уролога. Великим плюсом буде для жінок, якщо фахівець володіє кваліфікацією гінеколога-онколога. Спеціаліст проведе загальний огляд, а також пальпацію молочних залоз, призначить необхідні аналізи.

Статистика невблаганна і тут - за даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ) в Україні кожен день 22 жінки вмирають від раку молочної залози, основною причиною якої є занедбаність хвороби. Жінки звертаються до лікаря коли ракова пухлина вже досягла 3-4 стадії. В цьому випадку провести радикальне лікування практично неможливо. Підступність раку грудей, як і раку яєчників в тому, що початок захворювання протікає безсимптомно і діагностувати проблему може тільки кваліфікований лікар-онколог.

Для кожного пацієнта важливо знайти «свого» лікаря. Фахівця, з яким з першої зустрічі виникне взаєморозуміння і довіру. Для цього ви повинні бути впевнені у високій кваліфікації фахівця, в його досвіді.

У Харківському Інституті медичної радіології ім. С.П. Григор'єва ви можете пройти загальний комплекс обстеження. З питаннь Онкогінекології вас проконсультує лікар вищої категорії, доктор медичних наук, Сухін Владислав Сергійович. Він спеціалізується на лікуванні пухлинних і передпухлинних захворюваннях матки і яєчників, проводить хірургічні втручання лапароскопічним методом – тобто без розтину живота. Лікар постійно проходить стажування в європейських клініках, бере участь в роботі Європейського товариства онкогінекологів, впроваджує сучасні технології в лікуванні наших хворих. В даний час, завдяки його активності, в Інституті пропонуються програми лікування хворим на вперше виявлений рак яєчників із безкоштовним забезпеченням медикаментами іноземного виробництва. Тобто, якщо у вас є скарги і було випадково виявлено навіть кісту яєчника, не гаючи часу звертайтесь до клініки Інституту.

Не відкладайте здоров'я на «потім». Попередити хворобу незрівнянно легше, ніж шукати шляхи одужання, упустивши час. Бережіть себе і своїх близьких.

Щодо детальної інформації, ви можете отрамати на сайті www.sukhin-oncology.com.ua або www.oncogyn.top.

Прочитано 703 раз
Другие материалы в этой категории: « Харчування влітку

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены