Вторник, 21 апреля 2015 09:03

Цивільний захист у ЗОШ № 3

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

16 квітня у Лозівській загальноосвітній школі № 3 провели день цивільного захисту для того, щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Теперішнє життя складне і потрібно бути готовим  до будь-яких випадків, зуміти врятувати себе та допомогти іншим.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб вберегти своє здоров'я та життя.

В спортивному залі провели воєнізовану естафету, під час якої юнаки та дівчата показали як необхідно діяти в небезпечних ситуаціях. Дві команди 9-го та 10-го класів під назвами “Сокіл” і “Патріоти” виборювали гідність бути першими, долаючи непросту смугу перешкод. В такій естафеті учні рятували постраждалого із зараженої зони та надавали першу допомогу . Судді оцінювали якість та швидкість виконаного завдання. 

Виховні заходи з різних тематик проходили по всім класам.

В 11-му класі пройшов виховний захід “Сучасна людина в надзвичайних ситуаціях”.

В актовій залі агітбригада старшокласників у творчій подачі розкрила тему пожежної  безпеки.

Завершальним етапом була евакуація.

Працівники школи подали сигнал оповіщення про виникнення умовної надзвичайної ситуації. Вчителі евакуювали учнів з приміщення, використовуючи шляхи, зазначені у відповідному плані.

Після організованої евакуації, рятувальники продемонстрували можливості пожежного автомобіля та спеціального аварійно-рятувального спорядження, яке використовується для ліквідації наслідків надзвичайних подій та порятунку людей.

Начальник пожежної частини розказав як користуватися вогнегасником та продемонстрував його в дії, загасивши умовну пожежу. Особливий ажіотаж викликала пропозиція відчути себе справжнім пожежним та загасити полум'я самотужки.  З таким завданням впоралися навіть  дівчата та учні початкових класів. 

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.  Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Прочитано 1495 раз Последнее изменение Вторник, 21 апреля 2015 10:15

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены