Среда, 15 апреля 2015 11:27

Засуджено жінку, яка збагатилася за рахунок держави

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

У квітні в законну силу вступив вирок Лозівського міськрайонного суду, у відношенні 32-річної  жінки, яка шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами Управління праці та соціального захисту населення, призначеними для виплати соціальної допомоги одиноким матерям.

Працівниками відділення по боротьбі з економічними злочинами Лозівського міськвідділу міліції було викрито місцеву мешканку, яка після народження дитини до відділу РАЦС подала заяву, де в графі відомості про батька вказала, що батьківство не встановлено.  При цьому жінка постійно проживала в незареєстрованому шлюбі з законним батьком дитини та вела з ним спільне господарство. 

На підставі документів наданих нею до Управління праці та соціального захисту населення, шахрайка кожного місяця отримувала грошову допомогу на утримання дитини, знаючи про те, що її дії незаконні.

Лозівчанку, яка видавала себе за матір одиначку, визнано винною у скоєнні злочину передбаченого ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України  й  засуджено  до ста годин громадських робіт та  зобов’язано виплатити на користь Управління праці та соціального захисту населення, сімнадцять тисяч гривень, які вона незаконно отримувала від держави протягом декількох років.

Прочитано 1363 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены