Четверг, 09 апреля 2015 09:25

Панютинські школярі поспілкувалися з учасниками АТО

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

До Панютинської ЗОШ №1 завітали волонтери і учасники АТО. На зустрічі були присутні учні середніх класів. Діти старанно готувались до цієї зустрічі, малювали малюнки, у техніці орігамі виготовили паперових голубів - символів миру. 
Бійці розповіли юним слухачам про те, що відбувається в зоні АТО, про себе і своїх товаришів та про внутрішні хвилювання, які доводиться переживати, перебуваючи в гарячих точках.

Руслан, мешканець Панютиного , який був в зоні АТО, звернувся до дітей зі словами подяки за підтримку, за сувеніри, які вони надсилають бійцям. Він продемострував усім сердечко, зроблене дитячими руками, яке отримав у День Святого Валентина і до цього часу носить із собою. І Руслан не один, хто тримає біля серця обереги. За словами бійців, все отримане в знак підтримки від дітей - додає їм бойового духу та розуміння того, за що вони борються.
Гості підготувались та принесли із собою різні предмети і знахідки безпосередньо із зони бойових дій. Також під час зустрічі діти дізнались, що входить до складу індивідуальної аптечки солдата.
Школярі підтримують наших захисників не лише малюнками, різного роду виробами, ще вони надсилають солдатам листи з віршами, написані від щирого серця...
Тетяна та Катерина не байдужі до всього, що відбувається у країні. Саме тому, дівчата присвятили свій вільний час волонтерській роботі.
Під кінець зустрічі бажаючі мали змогу приміряти солдатські захисні каски та бронежилети. Діти на власних плечах відчули важкість солдатського спорядження, яке допомогає при виконанні бойових задач. 

Побачене та почуте в цей день навіювало сум та гіркоту війни. На останок діти подарували бійцям малюнки, в кожному з яких живе частинка віри і надії на мир. 
Школярі на прапорі України залишили свої побажання та теплі слова і передали солдатам. У підсумку всі присутні висловили подяку і шану бійцям зони АТО, побажали миру і обов’язкового, найшвидшого їх повернення.

Прочитано 2000 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены