Вторник, 07 апреля 2015 09:46

Юнацька бібліотека знайомить школярів із творчістю Андерсена

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

 

2 квітня - відзначається Міжнародний день дитячої книги, який бере початок з 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книги. Дата підкреслила важливу роль формування духовного та інтелектуального рівня підростаючого покоління. Учні третього класу загальноосвітньої школи № 3 знайомились з великою світлиною дитячої юнацької бібліотеки, де відкриваються пізнавальні інтереси через один з кращих і важливих винаходів людства — книгу. 

День дитячої книги припадає на День народження відомого данського казкаря, письменника Ганса Крістіана Андерсена. Багатьом з нас казки Андерсена знайомі з дитинства. Майже всі ми читали їх, бачили мультфільми, переглядали кольорові ілюстровані сторінки, в яких відкривали дивовижний світ добра, зла, любові, дружби, магії, краси. Твори Ганса Крістіана Андерсена включені в шкільну програму зарубіжної літератури. Вони перекладені на більш ніж 150 мов світу, несуть в собі мораль та істину. Герої автора захоплюють. Юна Герда — здійснює справжній подвиг, проходячи через різні випробування та небезпеки, щоб звільнити з крижаного полону свого Кая! Доброта маленької дівчинки розтопила саму Снігову Королеву. “Гидке каченя” здобуло перемогу внутрішньою красою над зовнішніми незгодами. А мила “Русалонька” жертвує найціннішим, що має, заради любові!

У читальному залі дітям для показу було представлено книжкову виставку та невеликий фільм про життєвий і творчий шлях славетного казкаря. Потім на хлопчиків і дівчат чекала казкова вікторина із солодким сюрпризом.

Прочитано 1113 раз Последнее изменение Вторник, 07 апреля 2015 10:15

Медиа

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены