Воскресенье, 01 марта 2015 13:04

Захист дипломного проекту. "Тарас Шевченко"

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 Студенти 4-го курсу Лозівського училища культури і мистецтв  відділення народно-художня творчість захищають свої дипломні роботи за однією із спеціальностей. Вони - майбутні організатори культурно-дозвіллєвої діяльності. Дипломний захід, який проходив у стінах Лозівського професійного ліцею, був присвячений творчості Великого Кобзаря. Його підготувала студентка ЛУКіМ Аліна Просол.  До речі, це перша творча співпраця училища культури з ліцеєм, студенти якого також із задоволенням взяли участь у підготовці дипломної роботи, бо для них це і нове знайомство і творчий саморозрозвиток.

На літературно-музичному заході звучали відомі твори Шевченка. Покладені на музику вірші і поеми великого митця стали своєрідним гімном творчості українського народу. Вони хвилювали і хвилюють не одне покоління читачів. 

Для більш глибокого розуміння  життя та непростої долі героїв, для глядачів було інсценізовано фрагмент з поеми “Катерина”.

По завершенню конкурсу  журі визначило кращого читця шевченківського слова.

Аліна говорить, що хвилюваня присутнє завжди і під час підготовки дипломного заходу і безпосередньо під час виступу. Але обрана спеціальність є цікавою та має низку переваг.

{jcomments on}

Прочитано 1195 раз Последнее изменение Четверг, 26 марта 2015 09:59

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещеныAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA