20-й Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Різдвяна ялинка"

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

20 січня на базі дитячої юнацької спортивної школи “Юність” проходив ювілейний 20-й Всеукраїнський традиційний відкритий турнір з художньої гімнастики “Різдвяна ялинка - 2017”. На змагання приїхали більше 100 учасниць, а це шість команд з різних міст України: Первомайський, Кривий Ріг, Павлоград, Харків та Лозова, яку представляли дві команди. Оксана Нор, тренер з художньої гімнастики ДЮСШ “Олімпія” говорить, що 20 років тому, коли все тільки-но починалось, були важкі умови для тренувань, але сьогодні, незважаючи на всі труднощі, є чим пишатися.

Гімнастки 2001-2012 р. н. показували програми з м'ячем, обручем, стрічкою, булавами та без предмету. На таких змаганнях суддівська колегія оцінює виступи гімнасток за багатьма критеріями та категоріями: гнучкість, граційність, координація рухів, правильність виконання вправ, а також артистизм та музичність. Спортсменки старанно демонстрували свою майстерність у боротьбі за перемогу.

На церемонії нагородження юних гімнасток привітала начальниця управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева.

За результатами змагань команди Лозової вибороли 47 призових місць. ДЮСШ “Олімпія” виборола 13 золотих медалей, 17 срібних медалей та 15 бронзових. Гімнастки спортивного клубу “Жемчужина” вибороли одну срібну медаль та одну бронзову. Переможців та призерів турніру нагороджували грамотами, кубками, медалями та пам'ятними подарунками. Також подарунки отримали і тренери як вдячність за їх складну, кропітку та напружену працю.

Наприкінці змагань для всіх учасниць батьки приготували приємний сюрприз. Великий торт, присвячений ювілею турніру “Різдвяна ялинка”.

Прочитано 255 раз Последнее изменение Среда, 25 января 2017 10:41