Пятница, 04 ноября 2016 14:37

Василь Сорокін Бронзовий призер Чемпіонату Європи з Таїландського боксу

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

 І ще одна перемога! З чемпіонату Європи з таїланського боксу, який проходив у Хорватії, повернувся наш лозівчанин Василь Сорокін — вихованець секціїї таїського боксу Будинку дитячої та юнацької творчості, а також спортивного клубу(название). Він став бронзовим призером, зустрівшись із суперником з Білорусії. Чемпіонат проходив у хорватському місті Спліт. Нагадаємо, що попередньо чемпіоном України з кікбоксингу став одинадцятирічний лозівчанин Олександр Можара, вихованець тренера Володимира Полєвікова.

Василь зараз навчається в десятому класі. Тренується вже сьомий рік, поступово удосконалюючи свою майстерність у спортивному єдиноборстві.

Щоб потрапити на чемпіонат Європи, юний боксер пройшов непростий відбір. Неодноразові перемоги на українському ринзі дали змогу спортсмену отримати ліцензію на участьу европейському чемпіонаті. Володимир Полєвіков говорить про свого вихованця як про цілеспрямованого та працелюбного юнака.

Батьки Василя раділи перемозі сина. На відстані підтримували з ним зв'язок. Василь перебував на зборах Хорватії два тижні.

В кінці місяця Василь буде їхати на Кубок світу, який проходитиме в Росіійській Федерації в місті Казань. Тод бажаємо нашому земляку нової перемоги.  

Прочитано 417 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещеныAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA