Понедельник, 31 октября 2016 16:44

Турнір з художньої гімнастики "Чарівна осінь - 2016"

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

У дитячій юнацькій спортивній школі “Юність” проходили змагання одного з найграційніших видів спорту — художньої гімнастики. Юні учасниці приїхали з різних міст України на ІІІ традиційний турнір під назвою “Чарівна осінь”.

Художня гімнастика — це один з найбільш видовищних та витончених видів спорту. І як говорять тренери — він дуже складний та вимогливий. Адже, дівчата починають знайомитися з художньою гімнастикою у дуже юному віці і з перших днів все більше і більше приділяють їй увагу, по декілька годин кожного дня без вихідних.

Спортсменки показували програми з м'ячем, обручем, стрічкою, булавами та без предмету. На таких змаганнях суддівська колегія оцінює виступи гімнасток за багатьма критеріями та категоріями: гнучкість, граційність, координація рухів, правильність виконання вправ, а також артистизм та музичність.

На будь-яких змаганнях головними критеріями до перемоги для спортсмена є підтримка тренера і команди. Адже, коли виходиш на килим, завжди присутнє хвилювання.

Надихали, вболівали та звичайно хвилювались за дівчаток батьки. Саме їх підтримка і необхідна юним гімнасткам.

Дівчата говорять, що цей прекрасний вид спорту допомагає їм бути не тільки красивими, пластичними, але й здоровими а також вчить бути терплячими, цілеспрямованими, виховує витривалість, силу, загартовує характер.

У турнірі “Чарівна осінь” брали участь 125 учасниць. Серед наших лозівських учасниць перемогу здобули 9 дівчат.

 

Бажаємо всім гімнасткам витримки, терпіння та наполегливості у досягненні великих результатів у спорті та високих показників на різних турнірах.

Прочитано 697 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещеныAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA