Вторник, 14 февраля 2017 14:18

Виставка "Струны и Мосты"

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

10 лютого у стінах Лозівського краєзнавчого музею відбулась презентація виставки художника Артура Саврана.

На виставці під назвою “Струни і мости” було представлено близько 25 робіт. Музика, поезія, живопис, графіка переплітаються у картинах художника. Артур Савран говорить, все його життя пов'язане із синтезом, об'єднанням цих видів мистецтва. Тому в багатьох своїх роботах намагається вкраплювати частку кожного виду мистецтва і створювати щось оригінальне, неповторне, авторське.

Різножанрові твори образотворчого мистецтва з різними історіями були представлені відвідувачам виставки під музичний супровід.

Серед витворів мистецтва, представлених на виставці, є картини, які не зовсім закінчені, як говорить сам автор виставки. І серед таких є одна робота, яка передає сьогоднішній емоційний стан душі художника.

Полотна Артура Алімовича — це роботи, що направляють мислити та аналізувати. Розглядати одну композицію можна довго, щоб зрозуміти зміст. Тут переплітаються теперішнє, минуле та майбутнє разом з відомими особистостями, які зіграли доленосну роль. Відвідувачі діляться власною думкою та баченням вподобаних робіт.

Прочитано 309 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещеныAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA