Пятница, 13 марта 2015 08:12

Зроби сам "Канзаши"

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Одне з популярних і цікавих напрямків у декоративно-прикладному мистецтві - це техніка канзаши, яка зародилася в Японії. Канзаши – це прикраси для волосся, що  використовуються в традиційних японських і китайських зачісках. Оскільки ніяких інших прикрас на шиї і зап'ястях японці не носили, шпильки для волосся були єдиним способом привнести у вигляд оригінальність і підкреслити багатство і знатність їх власника або власниці.

Японські kushi (гребені) і kanzashi (шпильки) стали виразом жіночого характеру, соціального стану та сімейного статусу. Дивлячись на жіночу зачіску, можна було сказати, до якого соціального класу належить жінка, чи була вона у шлюбі або самотня, її вік і, навіть скільки в неї дітей.

Таким чином, прикраси для волосся стали грати дуже важливу роль в гардеробі японської жінки. Дуже часто витрати на прикрасу волосся перевищували вартість шовкового кімоно. До початку сучасної епохи декоративні гребені і шпильки, відомі під загальним ім'ям kanzashi, були важливою частиною японської моди і соціальної культури ..

Із звичайної атлосної стрічки можно створити вишукану квіткову композицію. В основі техніці лежить складання прямокутних шматочків тканини у форму пелюстків.

 Такими квітковими витворами, можно прикрасити не лише своє волосся.

{jcomments on}

 

Прочитано 840 раз Последнее изменение Пятница, 13 марта 2015 08:13

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещеныAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA