Четверг, 08 октября 2015 15:37

Як правильно будити дитину вранці

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

Якщо ранкове пробудження дається вашому малюкові з важкістю, варто задуматися над тим, як же його полегшити? Як зробити ранок по-справжньому добрим і бадьорим?

Перш за все, зверніть увагу на те, як малюк засинає і які продукти вживає в вечірній час. Якщо перед сном в його раціон потраплять міцний чай,солодка газована вода або шоколад – швидше за все, у нього будуть труднощі із засипанням, адже ці продукти надають тонізуючу дію на нервову систему.

Крім того, в спальні у дитини повинні панувати особлива атмосфера:приглушене світло і тиша. Всі привабливі для нього речі: книги, іграшки, ігри -повинні знаходитися, якнайдалі від ліжка.

Також проблема утрудненого пробудження може бути пов’язана з тим, що малюк елементарно недосипає. Дошкільникам і молодшим школярам обов’язковий дев’яти годинний сон. У середній і старшій школі – восьмигодинний.

Підберіть для малюка оптимальний спосіб пробудження. Можливо, це будуть ласкаві погладжування, шепіт, смішні жарти або бадьорить музика.

Нехай на кухні завжди пахне смачний сніданок – це змусить малюка трохи швидше відірватися від подушки.

Ну, і намагайтеся привчати дитину прокидатися в потрібний час самостійно. Вибрати разом з ним красивий будильник з приємною мелодією і переконайте його, що він уже достатньо дорослий для того, щоб прокидатися самостійно, і ви йому повністю довіряєте.

Прочитано 608 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещеныAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA