Вторник, 29 марта 2011 13:46

ЛКМЗ - 45 років Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

alt

Сьогодні, 29 березня всі мешканці міста Лозова святкували сорок п'ятий День народження Лозівського ковальсько-механічного заводу!

З самого ранку на завод завітали гості з привітаннями. Для них та представників ЗМІ нашого міста, Харкова та Павлограда працівники заводу провели екскурсію заводом, показали чим зараз живе завод, що випускає, які має резерви.

Привітали заводчан зі святом:

президент Індустріальної групи УПЕК - Гіршфельд Анатолій Мойсейович

перший заступник голови Харківської облдержадміністрації - Бабаєв Володимир Миколайович

депутат Харкіської обласної ради, гендиректор ХЕЛЗ "Укрелектромаш", колишній директор ЛКМЗ - Колєсніков Олександр Олександрович

голова Харьковскої обласної ради Чернов Cергій Іванович

голова міста Лозова Степанов Сергій Федорович.

alt

За свої 45 років заводу довелося пережити зростання та падіння, і знову зростання. Сьогодні ЛКМЗ нарощує темпи виробництва, вийшов на прибуток 50 млн. щомісячно. У людей, працюючих на заводі з'явилась впевненість у завтрашньому дні.

Сьогодні з впевненістю можна сказати, що завод розвивається. ЛКМЗ сьогодні є лідером у виробництві елементів трансмісій і шасі для тракторів, має контракти на виробництво запчастин та техніки для сільського господарства та на виробництво корпусів спецтехніки. Продовжує розвивати й виробництво поковок, які були запущені у серійне виробництво з першого дня існування заводу.

alt

Сьогодні ЛКМЗ вже виходить на докризовий рівень. Вже заплановано виведення рівня середньої заробітної плати по заводу до 2700 грн.

Сучасні завдання заводу це вихід на ринок з конкурентноспроможною продукцією. Але слід згадати завдяки кому вдається досягати таких результатів. Це перш за все працівники заводу. Віддані своїй справі, патріоти заводу - робітники, інженери, спеціалісти, технологи, які навіть у скрутний час не залишили завод, продовжували працювати на його благо.

Честь Вам і шана, шановні!

Матеріал підготувала Світлана Гугіс


Прочитано 836 раз Последнее изменение Понедельник, 05 августа 2013 10:55

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещеныAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA