Среда, 25 сентября 2013 16:46

В Лозовій відбулася презентація спецкурсу „Основи податкових знань” учням ліцею № 4 Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Презентувати спецкурс „Основи податкових знань” у ліцей прийшов особисто начальник Лозівського управління Міндоходів.

Цьогорічною освітньою новацією для школярів стало запровадження нового спецкурсу для дев’ятикласників, де їх навчать платити податки - “Основи податкових знань”. Ця дисципліна буде поступово вводитися у навчальний курс загальноосвітніх закладів. У наступні два роки ми плануємо розширити курс і для учнів 10-х та 11-х класів. Таким чином буде запроваджена комплексна система податкової освіти у середній школі. Вона ознайомить Вас із основами податкової грамотності, їхніми правами та обов’язками як майбутніх платників податків, а також пояснює важливість оподаткування для розвитку суспільства в цілому.

Ідея щодо спеціального шкільного курсу про податки виникла ще 10 років тому. І сьогодні вона стала реальністю завдяки спільній роботі. 

Міністерство доходів і зборів приділяє велику увагу популяризації знань про податки та економіку серед наших юних громадян. Це і конкурс "Податки очима дітей", і мультфільм "Країна мрій", і 234 спеціалізованих податкових класи по всій Україні.

Головне в заняттях – донести до свідомості майбутніх платників податків важливість своєчасної і повної сплати податків для зміцнення економіки держави і добробуту її громадян.

Прочитано 1032 раз Последнее изменение Пятница, 27 сентября 2013 20:17

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещеныAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA