Четверг, 14 июля 2011 10:29

Змінили прізвище,адресу, паспорт? Крокуйте до податкової! Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

У зв'язку з тим, що 1 липня 2011 закінчується термін дії пункту 7 підрозділу 10 Інших перехідних положень Податкового кодексу України, а саме: штрафних санкцій в розмірі не більше 1 гривні, які були встановлені з 1 січня по 30 червня 2011 року, Лозівська ОДПІ застерігає платників податків від неправомірних дій.

Також звертаємо увагу, що відповідно до п. 70.7 ст. 70 Податкового кодексу України фізичні особи - платники податків зобов’язані подавати органам державної податкової служби відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення (зміна прiзвища, імені, по батькові, дати народження, місця проживання тощо). Такі зміни подаються протягом місяця з дня їх виникнення шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом державної податкової служби.

Отже, з 1 липня 2011 року вступає в дію ст. 119 Податкового кодексу України, згідно з якою за неподання або порушення порядку подання платником податків інформації для формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, передбаченого цим Кодексом, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 85 грн.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень.

Шановні громадяни, будьте пильні та уважні! У разі виникнення питань звертайтесь до податкової інспекції за місцем реєстрації.

Відділ масовороз’яснювальної роботи та звернень громадян Лозівської ОДПІ

Прочитано 584 раз Последнее изменение Пятница, 06 сентября 2013 07:35

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены



Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA