Четверг, 31 марта 2011 14:00

Кровні узи Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

21 березня до міліції надійшла заява голови Катеринівської сільської ради, який повідомив, що мешканці однієї з вулиць села Катеринівка тривалий час не бачили свою сусідку, 1927 р.н. На це її син, 1962 р.н., відповідав, що мати поїхала погостити до доньки.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група, в будинку перед ними постала вражаюча картина: в коридорі на мотузці висів чоловік, який покінчив життя самогубством через повішання, далі у кімнаті на дивані лежала мертва жінка, з травмою голови і слідами удушення, які свідчила, що смерть настала внаслідок механічної асфіксії від здавлювання шиї.

На місці злочину були виявлені знаряддя вбивства: молоток, який лежав неподалік дивана, дві мотузки. На столі лежала передсмертна записка сина вбитої, в якій він зізнався у злочині. Десять днів мертва жінка лежала в будинку та поштовхом до зізнання сина стала інформація про те, що розшукувати його матір їдуть працівники міліції, і тоді він вирішив вкоротити собі віку. Чоловік постійно розпивав спиртні напої, забирав пенсію у своєї матері на яку й існував, здав на металобрухт все, що було вдома.

Слідчим відділення порушено кримінальну справу по факту вбивства, яка після проведення перевірки буде припинена, у зв'язку зі смертю особи, яка його скоїла.

Прочитано 665 раз Последнее изменение Понедельник, 05 августа 2013 11:06

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещеныAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA