Четверг, 23 декабря 2010 17:20

Новогодняя ярмарка в Харькове

Гигантский самовар, вареники и колбаски с пылу, с жару, общение с Бабой Ягой и катание с горок ждут харьковчан на площади Свободы накануне любимых всеми праздников.

1264248
Ярмарка, вернее, новогодний городок под названием "Двенадцать месяцев", начала работу 19 декабря, в День святого Николая. В двенадцати деревянных избушках можно будет приобрести новогодние игрушки, изделия мастеров всей Украины и испить чаю из 300-литрового самовара, который будет закипать на настоящих дровах. Металлическую грома-дину привезли из Запорожья вместе с обслуживающим его персоналом. Ярмарка будет работает каждый день с 10.00 до 20.00 (за исключением 31 декабря, когда торговля закроется в 18.00, и 1 января – реализаторы будут работать с 12.00 до 21.00) и завершит работу 9 января – в последний день школьных каникул.

 

 

Pilgovi_reycu

10 лютого виконком Лозівської міської ради затвердив на 2012 рік новий розклад руху пільгових рейсів автобусів, що працюють на міських автобусних маршрутах. Згідно з цим розкладом сім маршрутів, крім маршрута № 1 "Кільце - 1", будуть здійснювати 18 пільгових рейсів на день.

По два пільгових рейси здійснюють маршрут № 3 "Центральний ринок - Центральний ринок" (Кільце - 3) і маршрут № 7 "6 мікрорайон - Центральний ринок". Кількість пільгових рейсів складає 10% від загальної кількості рейсів на міських маршрутах загального користування.

В порівнянні з 2011 роком новий, розклад руху майже не змінився.

Враховуючи те, що третю частину населення міста складає пільговий контингент, спеціалісти управління економіки вважають, що така кількість пільгових рейсів та 3-4 пільгові місця на інших маршрутах буде достатньою і задовольнить потреби населення у пільгових перевезеннях. Проте, Олег Миколайович акцентував увагу на тому, що пільгові рейси призначені виключно для пільгового контингенту.

Вторник, 26 октября 2010 11:23

СВЯТО САЛА на Лозівщину завітало

pict0303

"Краще сала тільки сало!" - саме під таким гаслом проходило у районі, і врешті-решт 23 жовтня "возом докотилося" до міста, смачнюще свято - "Свято сала"!

З самого ранку площа біля міського будинку культури перетворилась на ярмарковий майданчик, як за козацьких часів: україночки у віночках, козаки у шароварах, млини, криниці, українські хати з солом'яною стріхою і багато іншого не менш цікавого.

Пятница, 08 октября 2010 12:43

ИСТОРИЯ ТЕЛЕВИДЕНИЯ

 

 

С давних времен человечество мечтало о передаче изображений на расстояния. Все мы слышали сказки и легенды про волшебные зеркала, тарелочки с яблочками, и все тому подобное. Но прошло не одно тысячелетие, прежде чем эта мечта осуществилась.

Сегодня уже никто не задумывается как появился телевизор или как происходит передача телевизионного сигнала на расстоянии.