Початок літа для всіх вищих навчальних закладів України асоціюється з проведенням державних іспитів.

Так і в нашій рідній Лозовій, в її культурному центрі, Лозівському училищі культури і мистецтв, 16 червня студенти четвертих курсів п'ятьох відділень училища переживали першу перевірку своєї професійної спроможності на державних іспитах.

Та традиційно для училища, це не просто захистити дипломну роботу, прочитавши вже підготовлений текст, для художнього відділення, це не просто станцювати хореографічну композицію без сюжетної лінії для хореографів і не просто вийти на сцену, показати свої вміння диригувати для музикантів.

Суббота, 15 июня 2013 15:09

Нагородили кращих з кращих

Автор

День працівників медицини — це свято лікарів, фельдшерів, медсестер, лаборантів і санітарів, які стоять на сторожі збереження життя. Відповідальність та складність цієї роботи полягає в тому, що більшість медиків будуть відзначати свято на робочому місці, лікуючи пацієнтів. А для тих, хто мав вільний час була можливість помилуватися яскравими номерами творчих колективів міського Палацу культури. Прозвучали привітання керівництва міста та району, колег. Були нагороджені кращі працівники у сфері медицини.

Квіти — це залишки раю на землі. Прикрасити їхніми барвами своє серйозне життя та відповідальну працю вирішили працівники медицини Лозівської центральної  міської лікарні з нагоди свого професійного свята. Конкурс букетів для цієї лікарні став традицією і щорічно дарує глядачам приємні барвисті враження від вишуканих композицій.

Літня пора особливо щедра рослинністю і дає можливість розкрити свою творчу фантазію.

Літня пора набирає обертів. У батьків виникає питання, як найкраще організувати найбажаніший період — літні канікули своїх дітей. Починають працювати оздоровчі табори. А це - цікаво, захоплююче, пізнавально і головне корисно.

Літній оздоровчий табір”Зміна” запрошує всіх бажаючих.

Саме тут, 11 червня   відбулося урочисте відкриття першої зміни табору.  Традиційно влаштували перекличку, тобто дітлахи мали змогу представити свій загін оригінальним девізом. Навіть найменші “змінівці” не відставали від старших товаришів і з гідністю промовляли привітальні слова свого загону. Відкривала святкову лінійку  циркова студія “Чудаки” з Харкова , вони також відпочивають в таборі.

Єдиний в Україні буровий майданчик по видобутку сланцевого газу розмістився у Первомайському районі Харківської області.

Це стало можливим завдяки підписанню 1 вересня 2011 року договору про спільну діяльність між компаніями "Укргазвидобуток" та "Шелл". 

Буріння першої пошукової свердловини "Біляївська-400" розпочалося у жовтні 2012 року. Робота бурового майданчику проходить у декілька етапів: будівництво майданчику, буріння свердловини, видобуток сланцевого газу, закінчення роботи та повернення території первісного вигляду.

До кінця цього року повинні завершитися роботи по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на 61-му арсеналі. Про це повідомив заступник голови облдержаміністрації Валентин Дулуб під час робочого візиту на військову частину А0829.

Також Валентин Дулуб висловив впевненість щодо пожежної безпеки на арсеналі.

З 3 червня стартувала вступна компанія 2013.  

В цей день абітурієнти здали тестування з хімії. На відміну від минулих років у Лозовій відбудеться тестування лише з 2 предметів. Це українська мова і література та математика. Вони пройдуть у два дні адже це найпопулярніші предмети. 5 та 6 червня вже відбулося тестування з української мови та літератури.

12-13 червня відбудеться тестування з математики. 

А ось тестування з інших предметів проходитиме на базі вищих навчальних закладів м. Харкова. 

У Лозовій цьогоріч випускається понад 500 учнів. З них 90% виявили бажання вступати у вищі. 

Четверг, 06 июня 2013 21:04

День захисту дітей

Автор

День захисту дітей

Державний вищий навчальний заклад “Харківський коледж текстилю і дизайну” подарував лозівським школярам концертну програму, в якій презентував власні колекції одягу та зачісок. Головний пріоритет освіти цього закладу — це мистецтво та творчість. Харківський коледж текстилю та дизайну є єдиним та унікальним у Східній Україні багатопрофільним вищим навчальним закладом, який готує молодших спеціалістів.

Головною окрасою коледжу є діяльність творчих колективу театру мод “Текстимул”, в якому багато років поспіль студенти-модельєри створюють стильні композиції і ставали неодноразовими лауреатами та дипломантами міських, обласних, всеукраїнських конкурсів, фестивалів.

Останній день травня став останнім шкільним днем для 596 випускників десяти лозівських та панютинської шкіл.