Понедельник, 21 февраля 2011 12:03

100 днів нової влади

Автор

stepanov31 жовтня 2010 року Сергій Федорович Степанов здобув перемогу на виборах міського голови. 19 лютого минули перші сто днів, як в місті з'явилась нова влада. Затихли виборчі пристрасті. Люди все більше замислюються чи виправдовуються їх надії на позитивні зміни у житті.

100 днів нової влади. Сьогодні ми поговоримо про ті зміни, які відбулись або не відбулись в місті з приходом нової влади. Цьому рубежу, який політологи багато в чому вважають показовим і була присвячена зустріч Сергія Федоровича з журналістами.

Міський голова поділився конкретними результатами діяльності нової команди і озвучив плани на найближче майбутнє. Особливо Сергій Степанов відзначив тісну взаємодію міської влади з обласною адміністрацією.

Житлово-комунальне господарство (ЖКГ) України є, поза сумнівом, однією з найменш реформованих сфер національної економіки. Прорахунки в підходах та зволікання з реформуванням галузі, складність накопичених у попередні роки проблем та відсутність комплексного системного підходу до їх вирішення призвели до істотного зниження якості житлово-комунальних послуг та обґрунтованого незадоволення населення рівнем обслуговування.
Не обійшла стороною ця проблема і місто Лозову. Стала очевидною необхідність прийняття радикальних рішень, що дозволили б зберегти соціально прийнятний рівень навантаження на бюджети домогосподарств з боку житлово-комунальних тарифів, і водночас забезпечити належну якість надання послуг та запобіганя наростаючому фізичному руйнуванню інфраструктури ЖКГ.

У зв'язку із закриттям шляхопроводу по ст. Лозова сталося багато змін. Розроблені нові маршрути, затверджені нові тарифи. Тепер розробляються нові зупинки по вул. Ломоносова. Комісія у складі заступника начальника ЖКГ, спеціалістів торгівельного відділу та працівників ДПС виїздили на маршрут, дослідили та винесли пропозиції щодо облаштування нових зупинок по вул. Ломоносова. Як тільки рішення буде прийнято будуть встановлені відповідні знаки. Про це в ході пресконференції розповів перший заступник міського голови Денисенко Володимир Миколайович.

Воскресенье, 23 декабря 2012 15:08

Шляхопровід закрито на капремонт

Автор

most

15 грудня, було закрито шляхопровід по станції Лозова на капітальну реконструкцію. Для того, щоб провести реконструкцію в найкоротші терміни буде задіяно два мостоотряди: Горлівський 33 та Харківський 27, а також цілий ряд спеціалізованих субпідрядних організацій.

Шляхопровід закритий не тільки для автотранспорту, а й для пішоходів. Рух пішоходів організовано по пішохідним переходам станції Лозова. Для пропуску пасажирів, будівельного та спеціального транспорту також створено тимчасовий переїздний настил в районі Авторинку, за магазином "Еліт".

27 червня знаменний день для лозівчан. Адже вперше у Лозовій на сцені міського палацу культури можна буде побачити дуже відомих акторів, які зіграють у легендарному неоднозначному спектаклі за романом Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита».

До початку вистави залишилося трохи менше години. Білетів в касі обмаль. Глядачі потроху починають збиратися у прохолодному фойє палацу культури.

А ми тим часом зазирнемо за куліси і подивимося як проходять останні приготування до наймістичнішого спектаклю.