22 березня 2011 року відбулася прес-конференція, під час якої Ольга Петрівна Федченко, начальник управління праці та соціального захисту населення, висвітлила питання щодо реалізації державних гарантій в сфері соціального захисту населення міста.

Основний напрямок роботи управління це призначення та виплата державних соціальних допомог та пільг.

Одна з допомог - призначення житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, на тверде паливо і скраплений газ. Протягом 2010 року до управління звернулось 11109 сімей, з них 9914 було призначено субсидію. 5044 заяв громадян виносились на розгляд комісії при виконкомі Лозівської міської ради, як виняток. Позитивно вирішено питання та призначена субсидія 4742 сім’ям (94% від розглянутих). Загальна сума призначених субсидій за 2010 рік складає 7,9 млн. грн.


Заступник голови ХОДА з соціальних питань І.М. Шурма

Сьогодні, 11 березня 2011 року, в місті Лозова побував з робочим візитом заступник голови Харківської обласної державної адміністрації з соціальних питань Шурма Ігор Михайлович.

В ході зустрічі Ігор Михайлович провів зустріч з керівниками Лозівської районної адміністрації, відвідав центральну районну лікарню.

взрыв в Лозовой

Кабинет министров накануне утвердил Государственную целевую экологическую программу ликвидации последствий чрезвычайной ситуации на территории воинской части А0829 в Лозовой. На ее выполнение до 2013 года планируют потратить более 76 миллионов гривен

Как сообщает Правительственный портал, утвержденная программа предусматривает полную очистку 61-го арсенала от боеприпасов и их остатков, и рассчитана она на 2011-2013 годы. В 2010 году с арсенала вывезли и уничтожили около 5 тыс. тонн боеприпасов.

В этом году на реализацию программы предусмотрено 28,6 миллиона гривен, а общий объем финансирования составит около 76,6 миллиона гривен. При этом, отмечают в Кабмине, объемы финансирования программы сократили за счет оптимизации мер, перераспределения средств и сокращения статей расходов.

Источник: objectiv.tv