hkola

Наказом Міністерства освіти, науки, молоді та спорту у 2011 році в 5-8 класах введені підсумкові контрольні роботи. Але хвилюватися не потрібно. Завдання контрольних робіт не виходять за рамки навчальної програми. Для досягнення високих результатів потрібно лише систематизувати та повторити пройдений матеріал.

Купувати збірники завдань підсумкових контрольних робіт не обов'язково. Їх можна знайти і в Інтернеті, зокрема на сайтах лозівських шкіл.

Вторник, 12 апреля 2011 08:37

Всі на суботник (відео)

Автор

subotn

12 квітня відбулося засідання штабу з підготовки до загальноміського суботника, який відбудеться за будь-яких погодних умов 16 квітня.

Не залишайтеся байдужими до чистоти! Прийміть участь у суботнику!

Адже це наше місто і нам в ньому жити.

Вторник, 29 марта 2011 13:46

ЛКМЗ - 45 років

Автор

alt

Сьогодні, 29 березня всі мешканці міста Лозова святкували сорок п'ятий День народження Лозівського ковальсько-механічного заводу!

З самого ранку на завод завітали гості з привітаннями. Для них та представників ЗМІ нашого міста, Харкова та Павлограда працівники заводу провели екскурсію заводом, показали чим зараз живе завод, що випускає, які має резерви.

Привітали заводчан зі святом:

президент Індустріальної групи УПЕК - Гіршфельд Анатолій Мойсейович

перший заступник голови Харківської облдержадміністрації - Бабаєв Володимир Миколайович

депутат Харкіської обласної ради, гендиректор ХЕЛЗ "Укрелектромаш", колишній директор ЛКМЗ - Колєсніков Олександр Олександрович

голова Харьковскої обласної ради Чернов Cергій Іванович

голова міста Лозова Степанов Сергій Федорович.

22 березня 2011 року відбулася прес-конференція, під час якої Ольга Петрівна Федченко, начальник управління праці та соціального захисту населення, висвітлила питання щодо реалізації державних гарантій в сфері соціального захисту населення міста.

Основний напрямок роботи управління це призначення та виплата державних соціальних допомог та пільг.

Одна з допомог - призначення житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, на тверде паливо і скраплений газ. Протягом 2010 року до управління звернулось 11109 сімей, з них 9914 було призначено субсидію. 5044 заяв громадян виносились на розгляд комісії при виконкомі Лозівської міської ради, як виняток. Позитивно вирішено питання та призначена субсидія 4742 сім’ям (94% від розглянутих). Загальна сума призначених субсидій за 2010 рік складає 7,9 млн. грн.