Житлово-комунальне господарство (ЖКГ) України є, поза сумнівом, однією з найменш реформованих сфер національної економіки. Прорахунки в підходах та зволікання з реформуванням галузі, складність накопичених у попередні роки проблем та відсутність комплексного системного підходу до їх вирішення призвели до істотного зниження якості житлово-комунальних послуг та обґрунтованого незадоволення населення рівнем обслуговування.
Не обійшла стороною ця проблема і місто Лозову. Стала очевидною необхідність прийняття радикальних рішень, що дозволили б зберегти соціально прийнятний рівень навантаження на бюджети домогосподарств з боку житлово-комунальних тарифів, і водночас забезпечити належну якість надання послуг та запобіганя наростаючому фізичному руйнуванню інфраструктури ЖКГ.

У зв'язку із закриттям шляхопроводу по ст. Лозова сталося багато змін. Розроблені нові маршрути, затверджені нові тарифи. Тепер розробляються нові зупинки по вул. Ломоносова. Комісія у складі заступника начальника ЖКГ, спеціалістів торгівельного відділу та працівників ДПС виїздили на маршрут, дослідили та винесли пропозиції щодо облаштування нових зупинок по вул. Ломоносова. Як тільки рішення буде прийнято будуть встановлені відповідні знаки. Про це в ході пресконференції розповів перший заступник міського голови Денисенко Володимир Миколайович.

Воскресенье, 23 декабря 2012 15:08

Шляхопровід закрито на капремонт

Автор

most

15 грудня, було закрито шляхопровід по станції Лозова на капітальну реконструкцію. Для того, щоб провести реконструкцію в найкоротші терміни буде задіяно два мостоотряди: Горлівський 33 та Харківський 27, а також цілий ряд спеціалізованих субпідрядних організацій.

Шляхопровід закритий не тільки для автотранспорту, а й для пішоходів. Рух пішоходів організовано по пішохідним переходам станції Лозова. Для пропуску пасажирів, будівельного та спеціального транспорту також створено тимчасовий переїздний настил в районі Авторинку, за магазином "Еліт".

27 червня знаменний день для лозівчан. Адже вперше у Лозовій на сцені міського палацу культури можна буде побачити дуже відомих акторів, які зіграють у легендарному неоднозначному спектаклі за романом Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита».

До початку вистави залишилося трохи менше години. Білетів в касі обмаль. Глядачі потроху починають збиратися у прохолодному фойє палацу культури.

А ми тим часом зазирнемо за куліси і подивимося як проходять останні приготування до наймістичнішого спектаклю.

Вторник, 25 июня 2013 17:20

Ансамблю "Надія" 7 років

Автор

У звичній тиші нашого міста, вирує насиченим життям творчість людей. Людей енергійних, життєрадісних, непосидючих та дуже талановитих і світлих душею.

В червні місяці виповнилося сім років ансамблю “Надія”. Саме до цієї дати колектив приурочив зустріч з поетами літературно-творчого об'єднання “Лігос”. Цей концерт також був присвячений всім талантам  Лозівщини. 

Учасники “Надії” співали, поети об'єднання “Лігос” читали вірші.

А 7 років тому у творчого колектива “Надія” все починалося просто. Одного дня Надія Максимівна Воронцова, тепер вже художній керівник ансамблю, подала оголошення, в якому запрошувала всіх талановитих людей, які бажають співати, танцювати. Відгуки надійшли миттєво, вже на другий день Надія Максимівна отримала 22 дзвінка.

Пятница, 21 июня 2013 17:15

День пам'яті

Автор

День пам'яті

16 червня студенти четвертих курсів п'ятьох відділень Лозівського училища культури переживали першу перевірку своєї професійної спроможності на державних іспитах. Та традиційно для училища, це не просто захистити дипломну роботу, прочитавши вже підготовлений текст, для художнього відділення, це не просто станцювати хореографічну композицію без сюжетної лінії для хореографів і не просто вийти на сцену, показати свої вміння диригувати для музикантів.

Початок літа для всіх вищих навчальних закладів України асоціюється з проведенням державних іспитів.

Так і в нашій рідній Лозовій, в її культурному центрі, Лозівському училищі культури і мистецтв, 16 червня студенти четвертих курсів п'ятьох відділень училища переживали першу перевірку своєї професійної спроможності на державних іспитах.

Та традиційно для училища, це не просто захистити дипломну роботу, прочитавши вже підготовлений текст, для художнього відділення, це не просто станцювати хореографічну композицію без сюжетної лінії для хореографів і не просто вийти на сцену, показати свої вміння диригувати для музикантів.

Суббота, 15 июня 2013 15:09

Нагородили кращих з кращих

Автор

День працівників медицини — це свято лікарів, фельдшерів, медсестер, лаборантів і санітарів, які стоять на сторожі збереження життя. Відповідальність та складність цієї роботи полягає в тому, що більшість медиків будуть відзначати свято на робочому місці, лікуючи пацієнтів. А для тих, хто мав вільний час була можливість помилуватися яскравими номерами творчих колективів міського Палацу культури. Прозвучали привітання керівництва міста та району, колег. Були нагороджені кращі працівники у сфері медицини.