Заступник голови ХОДА з соціальних питань І.М. Шурма

Сьогодні, 11 березня 2011 року, в місті Лозова побував з робочим візитом заступник голови Харківської обласної державної адміністрації з соціальних питань Шурма Ігор Михайлович.

В ході зустрічі Ігор Михайлович провів зустріч з керівниками Лозівської районної адміністрації, відвідав центральну районну лікарню.

взрыв в Лозовой

Кабинет министров накануне утвердил Государственную целевую экологическую программу ликвидации последствий чрезвычайной ситуации на территории воинской части А0829 в Лозовой. На ее выполнение до 2013 года планируют потратить более 76 миллионов гривен

Как сообщает Правительственный портал, утвержденная программа предусматривает полную очистку 61-го арсенала от боеприпасов и их остатков, и рассчитана она на 2011-2013 годы. В 2010 году с арсенала вывезли и уничтожили около 5 тыс. тонн боеприпасов.

В этом году на реализацию программы предусмотрено 28,6 миллиона гривен, а общий объем финансирования составит около 76,6 миллиона гривен. При этом, отмечают в Кабмине, объемы финансирования программы сократили за счет оптимизации мер, перераспределения средств и сокращения статей расходов.

Источник: objectiv.tv

Понедельник, 21 февраля 2011 12:03

100 днів нової влади

Автор

stepanov31 жовтня 2010 року Сергій Федорович Степанов здобув перемогу на виборах міського голови. 19 лютого минули перші сто днів, як в місті з'явилась нова влада. Затихли виборчі пристрасті. Люди все більше замислюються чи виправдовуються їх надії на позитивні зміни у житті.

100 днів нової влади. Сьогодні ми поговоримо про ті зміни, які відбулись або не відбулись в місті з приходом нової влади. Цьому рубежу, який політологи багато в чому вважають показовим і була присвячена зустріч Сергія Федоровича з журналістами.

Міський голова поділився конкретними результатами діяльності нової команди і озвучив плани на найближче майбутнє. Особливо Сергій Степанов відзначив тісну взаємодію міської влади з обласною адміністрацією.

Житлово-комунальне господарство (ЖКГ) України є, поза сумнівом, однією з найменш реформованих сфер національної економіки. Прорахунки в підходах та зволікання з реформуванням галузі, складність накопичених у попередні роки проблем та відсутність комплексного системного підходу до їх вирішення призвели до істотного зниження якості житлово-комунальних послуг та обґрунтованого незадоволення населення рівнем обслуговування.
Не обійшла стороною ця проблема і місто Лозову. Стала очевидною необхідність прийняття радикальних рішень, що дозволили б зберегти соціально прийнятний рівень навантаження на бюджети домогосподарств з боку житлово-комунальних тарифів, і водночас забезпечити належну якість надання послуг та запобіганя наростаючому фізичному руйнуванню інфраструктури ЖКГ.

У зв'язку із закриттям шляхопроводу по ст. Лозова сталося багато змін. Розроблені нові маршрути, затверджені нові тарифи. Тепер розробляються нові зупинки по вул. Ломоносова. Комісія у складі заступника начальника ЖКГ, спеціалістів торгівельного відділу та працівників ДПС виїздили на маршрут, дослідили та винесли пропозиції щодо облаштування нових зупинок по вул. Ломоносова. Як тільки рішення буде прийнято будуть встановлені відповідні знаки. Про це в ході пресконференції розповів перший заступник міського голови Денисенко Володимир Миколайович.