На цьому тижні:

Екологічний податок за утилізація транспортних засобів

Зміни в маркуванні алкогольних напоїв і тютюнових виробів

Які товари не оподатковуються митними платежами

Найголовніші законодавчі новації для підприємців, які набирають чинності з 01.09.2013

На кордоні з Євросоюзом з’являться три міжнародні пункти пропуску

Міндоходів роз’яснює порядок заповнення реквізитів податкової накладної у разі перереєстрації підприємства

Зокрема, за період з дати внесення змін назви підприємства до дати початку дії нового свідоцтва платника ПДВ в отриманих від постачальників податкових накладних має бути зазначено дві назви підприємства: попередня та нова.

У разі, якщо податкова накладна при перереєстрації складена постачальниками з порушенням зазначених вимог, податковий кредит за такими накладними у податковій декларації за звітний період можна включити лише з одночасним наданням скарги на дії таких постачальників.

Докладніше у листі Міндоходів від 17.07.2013 р. № 12232/7/99-99-19-04-02-17).

 

На цій сторінці розміщено наступні новини:

1. Підписано закон про зміну порядку нарахування податку на нерухомість  

2. Коротко про деякі аспекти сплати єдиного податку.

3. Працевлаштували 76 мешканців Лозової 

4. За сім місяців Держбюджет поповнено  на 63,6 млн. гривень 

 5. Доходи не більше 10 млн грн: коли подавати декларацію з податку на прибуток

Податковий розрахунок 1-ДФ подається окремо за кожний квартал протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу.

          На всіх працівників, у тому числі і тих, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подається податковий розрахунок єдиним документом. 

Як надавати декларацю підприємцю - платнику єдиного податку 2 групи, при переході на загальну систему оподаткування протягом року?

Підприємець — платник єдиного податку 2 групи, що відмовляється від спрощеної системи оподаткування протягом року, надає Податкову декларацію за звітний квартал, у якому подано заяву про перехід на загальну систему оподаткування. 

Декларація надається протягом 40 календарних днів, після закінчення звітного кварталу, із зазначенням доходу отриманого з початку звітного року.

   Як визначається дохід за попередній календарний рік, якщо перехід на спрощену систему здійснюється протягом року?

Завдяки сервісам Міністерства доходів і зборів платники податків можуть оперативно та безкоштовно отримати довідки, дозволи та  свідоцтва.  Так, зокрема, серед послуг, які пропонуються,  – реєстрація книги обліку доходів та витрат, видача довідки про сплату роботодавцем податків та зборів, реєстрація реєстратора розрахункових операцій, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, видача торгового патенту тощо. Загалом перелік таких адмінпослуг містить 55 найменувань та затверджений відповідним наказом Міністерства.