Пятница, 27 мая 2011 15:22

Останній дзвоник

Автор

zvonok Сьогодні 27 травня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах пройшло свято "Останнього дзвоника". Святкові привітання, вручення дипломів за творчі здібності, та надзвичайні концерти дарували сьогодні діти та вчителі один одному. Вітаємо учнів, вчителів, батьків із закінченням 2010-2011 навчального року.

Під дощем чи у спеку,
Та в відведений строк
В школі кожной весни
Є останній дзвінок.
Перший крок він сміливий,
Він — дорога у світ
Результати важливі
Шкільних прожитих літ.

Понедельник, 18 апреля 2011 09:05

Світ краси - 2011 (фото+відео)

Автор

На вулиці холодно, сиро, йде дощ, а в міському Палаці культури сонячно та радісно. Тут проходить конкурс перукарського та декоративного мистецтва "Світ краси -2011"

Протягом трьох днів (15-17 квітня) 12 конкурсантів змагалися за право називатися найкращим майстром 2011 року.

В перший день майстри представили на суд журі роботи у двох номінаціях: "Креативний жіночий образ" та "Дитяча зачіска". За результатами першого конкурсного дня лідирувала майстер салону "Каприз" Алла Швед.

Другий день став суто жіночим. Бо майстри виконували роботи у номінаціях "Плетіння косичкою" та "Висока зачіска". За результатами двох днів суворе і об'єктивне журі визначило шістьох фіналістів конкурсу, які в останніх конкурсний день змагалися у номінації "Образ нареченої".

Понедельник, 18 апреля 2011 05:56

Суботник у сквері чорнобильців (відео)

Автор

 Навіть дощова погода не завадила активістам Лозівського об'єднання "Спілка Чорнобиль України" провести суботник у сквері Пам"яті. Всього за декілька годин, на які припинився дощ, вони ввстигли висадити 20 берізок, прибрати сміття на території скверу, видалити непотрібні кущі та пеньки, видалити не живі деревця.

hkola

Наказом Міністерства освіти, науки, молоді та спорту у 2011 році в 5-8 класах введені підсумкові контрольні роботи. Але хвилюватися не потрібно. Завдання контрольних робіт не виходять за рамки навчальної програми. Для досягнення високих результатів потрібно лише систематизувати та повторити пройдений матеріал.

Купувати збірники завдань підсумкових контрольних робіт не обов'язково. Їх можна знайти і в Інтернеті, зокрема на сайтах лозівських шкіл.

Вторник, 12 апреля 2011 08:37

Всі на суботник (відео)

Автор

subotn

12 квітня відбулося засідання штабу з підготовки до загальноміського суботника, який відбудеться за будь-яких погодних умов 16 квітня.

Не залишайтеся байдужими до чистоти! Прийміть участь у суботнику!

Адже це наше місто і нам в ньому жити.