Заступник голови ХОДА з соціальних питань І.М. Шурма

Сьогодні, 11 березня 2011 року, в місті Лозова побував з робочим візитом заступник голови Харківської обласної державної адміністрації з соціальних питань Шурма Ігор Михайлович.

В ході зустрічі Ігор Михайлович провів зустріч з керівниками Лозівської районної адміністрації, відвідав центральну районну лікарню.

взрыв в Лозовой

Кабинет министров накануне утвердил Государственную целевую экологическую программу ликвидации последствий чрезвычайной ситуации на территории воинской части А0829 в Лозовой. На ее выполнение до 2013 года планируют потратить более 76 миллионов гривен

Как сообщает Правительственный портал, утвержденная программа предусматривает полную очистку 61-го арсенала от боеприпасов и их остатков, и рассчитана она на 2011-2013 годы. В 2010 году с арсенала вывезли и уничтожили около 5 тыс. тонн боеприпасов.

В этом году на реализацию программы предусмотрено 28,6 миллиона гривен, а общий объем финансирования составит около 76,6 миллиона гривен. При этом, отмечают в Кабмине, объемы финансирования программы сократили за счет оптимизации мер, перераспределения средств и сокращения статей расходов.

Источник: objectiv.tv

Понедельник, 21 февраля 2011 12:03

100 днів нової влади

Автор

stepanov31 жовтня 2010 року Сергій Федорович Степанов здобув перемогу на виборах міського голови. 19 лютого минули перші сто днів, як в місті з'явилась нова влада. Затихли виборчі пристрасті. Люди все більше замислюються чи виправдовуються їх надії на позитивні зміни у житті.

100 днів нової влади. Сьогодні ми поговоримо про ті зміни, які відбулись або не відбулись в місті з приходом нової влади. Цьому рубежу, який політологи багато в чому вважають показовим і була присвячена зустріч Сергія Федоровича з журналістами.

Міський голова поділився конкретними результатами діяльності нової команди і озвучив плани на найближче майбутнє. Особливо Сергій Степанов відзначив тісну взаємодію міської влади з обласною адміністрацією.

Житлово-комунальне господарство (ЖКГ) України є, поза сумнівом, однією з найменш реформованих сфер національної економіки. Прорахунки в підходах та зволікання з реформуванням галузі, складність накопичених у попередні роки проблем та відсутність комплексного системного підходу до їх вирішення призвели до істотного зниження якості житлово-комунальних послуг та обґрунтованого незадоволення населення рівнем обслуговування.
Не обійшла стороною ця проблема і місто Лозову. Стала очевидною необхідність прийняття радикальних рішень, що дозволили б зберегти соціально прийнятний рівень навантаження на бюджети домогосподарств з боку житлово-комунальних тарифів, і водночас забезпечити належну якість надання послуг та запобіганя наростаючому фізичному руйнуванню інфраструктури ЖКГ.