Для податкової залишається проблемним питання щодо неподання декларацій певними категоріями громадян, які отримали спадщину. Тому податківці провели зустріч з державними та приватними нотаріусами з питань дотримання ними вимог статей Податкового кодексу. Згідно з цими вимогами, нотаріуси подають до Податкової інспекції податкові розрахунки у вигляді інформації, де вказують тих осіб, які отримали спадщину.

Тому особам, які оформляють спадщину, нотаріуси в першу чергу повідомляють про те, що з отриманого доходу для осіб 2-го ступеня спорідненості необхідно сплатити податок та про строки його сплати.

У рамках благодійної акції, яку проводить Міністерство доходів та зборів України, 28 травня з Києва до Лозівської школи-інтернат прибула гуманітарна допомога. А це іграшки, книги, одяг, взуття. Дітлахи одразу почали розпаковувати подарунки та обирати щось цікаве для себе. Директор школи-інтернат розповіла, що на зустріч київських гостей очікували, але трішки раніше.

Вихованці інтернату із захопленням та цікавістю роздивлялися подарунки та з великим бажанням обирали іграшки не тільки для себе, а й для своїх рідних.

Школа-інтернат вже не перший рік співпрацює із Лозівською податковою інспекцією і дуже вдячні їм за допомогу та активну участь у житті інтернату.

«Плати податки та май достатки” так в своїх малюнках діти  відобразили доросле, актуальне питання. 

В одинадцятий раз в нашому місті працівники державної податкової інспекції проводять конкурс “Податки очима дітей”. 

Кожного року в ньому беруть участь талановиті діти нашого міста, учні загальноосвітніх шкіл, художньої школи та школи інтернату. 

Мета конкурсу досить конкретна і разом з тим стратегічна у доступній формі розповісти дітям, що таке податки і навіщо їх сплачувати. Крім того, конкурс навчить, майбутніх сумлінних платників, старанно відноситися до питання сплати податків.

На конкурсі крім малюнків, були представлені скульптура та вишивка. Вони принесли своїм авторам переможні місця.  Були учасники, які принесли на конкурс по дві роботи і за це отримали додатковий подарунок. 

Членам журі було важко визначити переможців, адже гідних робіт на призові міста було дуже багато. Зважаючи на це представникам колегії довелося брати музичну паузу. Під час якої, вихованці лозівського районного будинку культури, Кулішенко Настя та Філімонов Кирил, подарували всім присутнім свій чудовий танець.

Страница 22 из 22