Шановні абоненти кабельної мережі компанії "Вектор"!


З початку 2014 року ми були вимушені тимчасово відключити трансляцію популярного телеканалу "Футбол" у зв'язку зі значним подорожчанням. Довготривалі переговори з керівництвом "Медиа Группа Украина" щодо зменшення плати за контент не дали позитивного результату.

Тож ми погодилися із запропонованими умовами. Адже 2014-й - рік чемпіонату світу. І раді Вам повідомити про початок трансляції телеканалів "Футбол 1" та "Футбол 2" за численними проханнями поціновувачів цієї захоплюючої гри. 

30 травня 2013 року у Харкові пройшов відкритий обласний турнір з вільноЇ боротьби серед юнаків у спортивному клубі "Богатир". Головною метою цього змагання організатори вбачають популяризацію вільної боротьби як виду спорту, а також зміцнення добрих і дружніх відносин між різними регіонами нашої великої країни за рахунок розширення географії учасників турніру.

 За звання бути кращим боролися  90 учасників з 6-ти областей України, сумська, запорізька, донецька, житомирська, полтавська, харківська та АР Крим, в тому числі і борці з Лозової. Під час турніру наші земляки продемонстрували неабияку спритність, кмітливість та завзятість.

Череда випускних заходів не оминула й спортивні школи нашого міста. Дитячі школи “Локомотив”, “Олімпія ” та “Юність” урочисто привітали своїх вихованців із закінченням навчального року, нагородили почесними грамотами, свідоцтвами та пам'ятними подарунками.

 Випускники в спортивної школа “Локомотив” представили чотири види спорту: баскетбол, волейбол, футбол та вільна боротьба.

Серед них - призери міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірів. Вони гордість школи та тренерів. 

У середу 22 травня 39 вихованців Локомотиву прощалися з рідною спортивною школою.

Хлопців та дівчат привітав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Євген Шульженко.

У суботу 11 травня вперше у Лозовій провели чемпіонат міста з пауерліфтингу серед юніорів. його присвятили 68-ій річниці Великої перемоги. Погода була сприятливою, тож спортсмени показували свою силу просто неба на подвір'ї будинку дитячої та юнацького творчості.

Змагання провели у два етапи у 4-х вагових категоріях. 59-63, 63-70, 70-80 та 80 і більше кілограмів. Важковаговики виконували вправу на жим лежачи.  Розпочали з жиму ваги у 50 кілограмів. Це вага грифу штанги та двох дисків. Навіть таку незначну вагу не всі юніори підняли правильно, а відповідно їх підходи до штанги не були зараховані.

Страница 7 из 7