5-ий відкритий турнір "Імперія юних талантів" м. Київ Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

З 06 по 08 березня 2015р. в м. Києві вп’яте відбулася Відкрита першість з художньої гімнастики спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (школа Дерюгіних) «Імперія юних талантів», в якій брали участь більш ніж 500 гімнасток з 35 команд усіх областей України. Юні лозівчанки ДЮСШ «Олімпія» також взяли участь в цих престижних змаганнях.

Змагання проходили на гімнастичному килимі світового рівня, на якому проводилися Чемпіонати світу та Європи серед дорослих. У кожній віковій групі змагалися по 30-35 спортсменок.

Гімнасток оцінювали чотири бригади суддів, бали підсумовували з урахуванням предмета, виконання деталей, артистизму. Номінувалися вікові категорії 1999-2007 років народження. Програма спортивного турніру передбачала виступи у двох номінаціях, учасниці спочатку виконували звичайні вправи, а потім композиції з предметами (скакалка, обруч, м'яч, булава, стрічка)

Три дні знадобилося, аби судді оцінили майстерність усіх учасниць конкурсу, причому виступи тривали майже без перерви весь день.

Незважаючи на велику конкуренцію, представниці м. Лозова вдало виступили, випередивши відомі спортивні школи з обласних центрів нашої держави.

У своїх  вікових групах Святенко Діана посіла призове 3-е місце, Гавриляста Арина та Кернична Анастасія – вибороли 4-ті місця, Бакай Ангеліна – 7 місце, Кудлаєва Дарина – 9 місце та Фарафонова Катерина – 15 місце.

До змагань гімнасток підготувала тренер-викладач Нор Оксана Анатоліївна.

Щиро вітаємо наших спортсменок та бажаємо подальших перемог!