Среда, 19 января 2011 11:40

Порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання змінено Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

ZNO_fon18 січня у малому залі міськвиконкому відбулась прес-конференція з представниками міського відділу освіти з питання особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пробного тестування у 2011 році, а також порядку закінчення 2010-2011 навчального року.

Новий начальник відділу освіти, Олег Олександрович Інденко, повідомив, що вперше за останні декілька років освітяни вже мають інформацію про строки та порядок завершення навчального року, затверджені Листом Міністерства освіти та науки України № 1/9-950 від 30 грудня 2010 року. Це дозволить заздалегідь зорієнтувати вчителів, учнів та батьків на його стабільне завершення.

У цьому навчальному році навчальні заняття у 1–10 класах завершаться 26 травня 2011 р., а в 11 класах – 18 травня, 27 травня в усіх закладах буде проведено свято «Останній дзвоник», и, орієнтовно 28–31 травня 2011 р. на урочистих зборах будуть вручені атестати.

Після завершення занять для учнів 1–4-х та 5-8 і 10 класів будуть проводяться навчальні екскурсії, а у 5–8-х і 10-х класах — навчальні екскурсії та навчальна практика.

Навчальні екскурсії та навчальна практика учніворганізовуються

з 27 травня по 1 червня (4 дні) - для учнів 1-4-х класів (не більше 3-х академічних годин на день);

з 31 травня 15 червня (10 днів) - для учнів 5-6-х класів (по 3 академічні години), 7-8-х класів (по 4 академічні години), 10-х класів (по 5 академічних годин на день).

Керівники навчальних закладів можуть вносити корективи до строків організації навчальних екскурсій та навчальної практики

державної підсумкової атестації

Що стосується строків проведення державної підсумкової атестації, то у 4-х класах це 16-20 травня із української мови та читання (мови навчання), математики. У 9-х класах з 31 травня по 18 червня з п'яти предметів: української мови (диктант, 31 травня), математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Для випускників 11-х класів з 20 по 26 травня у письмовій формі з трьох предметів: української мови (переказ, обов’язково, 20 травня), історії України або математики (обов’язково для учнів, які навчалися у класах універсального профілю, 23 травня) або профільного предмета (для учнів які навчалися у класах з профільним навчанням), з предмета за вибором (26 травня).

УВАГА! З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово.

fotoЗ 1 січня 2011 року розпочалась реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Про особливості реєстрації на ЗНО в цьому році розповіла завідуюча методичним кабінетом міського відділу освіти Людмила Григорівна Чилова. Головна відмінність – це самостійна поштова реєстрація кожного абітурієнта.

Щоб правильно зареєструватися потрібно виконати шість кроків:

1. Чітко визначитись зі спеціальністю, за якою бажаєте навчатися у вищому навчальному закладі;

2. Звернутися до приймальної комісії обраного закладу для ознайомлення з Правилами прийому саме в цей ВУЗ та переліком предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті;

3. Здійснити вибір предметів (але не більше п’яти і не більше одного з іноземної мови!);

4. Підготувати необхідні для реєстрації документи:

копію паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, які народилися після 1 вересня 1994 року та не отримали паспорт). У копії має бути відображено Ваші прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія та номер документа;

копію документа про повну загальну середню освіту (без додатка з оцінками). Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2011 році, то необхідно надати довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (зразок довідки????);

висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження зовнішнього незалежного оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);

дві фотокартки розміром 3х4 см;

переклади документів державною мовою, завірені у встановленому законодавством порядку (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою).

На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Із оригіналом згідно» та поставте підпис.

5. Оформіть заяву-реєстраційну картку. Для цього зверніться до пункту реєстрації або зробіть це самостійно. Для цього потрібно зайти на сайт українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua). Скачати програму створення заяви-реєстраційної картки.

6. Надішліть не пізніше 28 лютого 2011 року на адресу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (майдан Свободи, 6, м. Харків, Україна, 61077) заяву-реєстраційну картку та документи, перелік яких подано в четвертому кроці.

Людмила Григорівна порадила надсилати їх цінним листом з описом вкладення, а також вказувати фактичну адресу проживання (може не співпадати з пропискою).

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано Вам центром оцінювання також рекомендованим листом.

У 2011 році ЗНО буде проводитись з 12 предметів за таким графіком:

02, 03 червня - українська мова та література

06 червня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

08 червня - математика

10 червня - російська мова

14 червня - біологія

16 червня - історія України

20 червня - фізика

22 червня - географія

24 червня - хімія

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ! Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

надасте не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;

зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;

подасте заяву пізніше 28 лютого 2011 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде повідомлено рекомендованим листом.

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримаєте підтвердження про реєстрацію або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки (у м. Харків): 057-705-06-56.

Якщо у Вас виникла потреба змінити перелік предметів, із яких необхідно складати тести, внести зміни до персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру реєстраційні документи та раніше отриманий Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 20 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Із роз’ясненнями щодо реєстрації можна звернутись до пункту реєстрації у місті Лозова за адресою 9 м-н, ЛФХАДТ до консультанта Вікторії Гетьман, до класних керівників, директорів, представників відділу освіти.

Також Людмила Григорівна зауважила, що для проходження пробного тестування зареєструвалось 73% з 163 учнів 11-х класів. Пунктом для проходження пробного тестування визначено ЛФХАДТ. Тестування відбудеться 2 та 9 квітня у дві зміни. Роботи абітурієнти перевірять самостійно, звіряючи з правильними відповідями.

До речі, в цьому році, як і в минулому можна буде подати документи не більше як до 5 вузів і не більше як на 3 спеціальності в одному закладі.

Що стосується випускників минулих років, які у 2008-2010 роках вже отримували Сертифікат ЗНО, то вони мають право скористатись ними (або їх дублікатами) для вступу у ВНЗ в 2011 році. Дублікати Сертифікатів можна отримати в ХРЦОЯО, якщо за оригіналом Сертифікату Ви вже навчається в одному закладі освіти, але бажаєте вступити на навчання і в інший заклад.

Наприкінці учасники прес-конференції побажали всім абітурієнтам цього уроку успіхів!

Матеріал підготувала Світлана Гугіс

 

Прочитано 1307 раз Последнее изменение Четверг, 04 июля 2013 08:43

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены