Четверг, 10 февраля 2011 11:53

По вулиці Ломоносова з’являться зупинки Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

У зв'язку із закриттям шляхопроводу по ст. Лозова сталося багато змін. Розроблені нові маршрути, затверджені нові тарифи. Тепер розробляються нові зупинки по вул. Ломоносова. Комісія у складі заступника начальника ЖКГ, спеціалістів торгівельного відділу та працівників ДПС виїздили на маршрут, дослідили та винесли пропозиції щодо облаштування нових зупинок по вул. Ломоносова. Як тільки рішення буде прийнято будуть встановлені відповідні знаки. Про це в ході пресконференції розповів перший заступник міського голови Денисенко Володимир Миколайович.

 

Що стосується парку маршруток, то в найближчий час залишаться лише автобуси "Рута" та "Богдан". До цього рішення прийшли в ході робочої зустрічі міського голови Сергія Федоровича Степанова з перевізниками. Таким чином буде досягнуто підвищення якості послуг з перевезень пасажирів. Також буде повністю забезпечено перевезення пасажирів пільгового контингенту. До того ж планується ввести два нових додаткових маршрути.

Володимир Миколайович звернув увагу на те, що ціна проїзду маршрутом "4 мікрорайон - Панютино", з 11 лютого буде коштувати 3 грн. Причому ціна за проїзд не буде залежати від того де пасажир здійснив посадку, а де висадку. Ціна стабільна 3 грн. на всіх проміжках маршруту. Таким чином буде частково урегульовано пасажиропотік в цьому напрямку.

А ще від імені пасажирів хотілось би висловити побажання, щоб мыська влада обладнала зупинки табличками з номерами маршрутів та часом відправлення.

Прочитано 1007 раз Последнее изменение Четверг, 04 июля 2013 10:24

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены