Четверг, 23 мая 2013 13:21

Відзначили найкращих учнів Лозової Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Талантами багата Лозівщина. У міському Палаці культури відбулося свято вшанування розумних, кмітливих, азартних, креативних, ерудованих, юних обдарувань нашого міста. На святі близько 200 талановитих дітей вітали з перемогами. Та не всі відпочивали цього дня, деякі демонстрували показові виступи агідбригад, а дехто з них спробували свої сили в якості ведучих концерту.

На урочистій церемонії дипломами нагороджували учнів, які здобули найвагоміші перемоги на всеукраїнському рівні.

Батькам за виховання юних талантів були вручені листи-подяки від Лозівського міського голови.

 

Обдарованих дітей зі святом вітали не менш талановиті, розумні та веселі вокальні і танцювальні колективи з різних шкіл Лозової та вихованці міського Палацу культури.

Почесними дипломами та грошовими преміями були нагороджені переможці обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідних робіт МАН, були нагороджені вихованці станції юних натуралістів, а також учні, які стали переможцями творчих та інтелектуальних конкурсів та фестивалів 2013 року.

На святі привітали юних екологів, юних інспекторів дорожнього руху, юних пожежників та рятівників, які виступили з показовими номерами агідбригад.

За кропітку щоденну працю прозвучали слова подяки вчителям від випускників 2013 року.

Стараність, наполегливість, бажання вчитися і пізнавати все нові і нові грані — саме це допоможе кожній дитині досягти у житті успіхів.

Прочитано 1520 раз Последнее изменение Четверг, 23 мая 2013 14:11

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены