Среда, 22 мая 2013 11:02

Працівники культури відзначили професійне свято Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Лозівщина добре відома своїми культурними традиціями, які збагачуються і розвиваються. Наші творчі колективи не раз доводили свою високу майстерність на конкурсах і фестивалях різного рівня, прославляючи рідний край. Чудові фахівці своєї справи працівники культури міста надійно зберігають і розвивають культурне надбання, а їхні майстерність і відданість професії знаходять гарячий відгук у серцях людей.

У суботу, у затишній залі лозівського училища культури зібралися відзначити професійне свято працівники культури міста Лозова та селища Панютине. 

І це правильно, адже саме в стінах училища культури виростають крила у майбутніх культпрацівників. 

 

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва - порівняно молоде свято. Воно розпочало свій відлік з 2000 року. Тоді його відзначали 23 березня. З 2012 року цей день став відзначатися у третю неділю травня. У цьому році - це 19 травня.

Працівників культури та аматорів народного мистецтва міста та селища Панютине привітав міський голова Сергій Степанов. Піднявшись на сцену, мер пожартував, що мабуть в ньому живе артист, інакше як пояснити те, що він досить впевнено і зручно почувається на сцені. 

Сергій Федорович подякував усім присутнім за сумлінну працю та вручив кращим працівникам культури грамоти міської ради. 

З особливою теплотою вітала своїх колег Галина Рукавіцина. 

Чимало талантів народила панютинська земля. А з появою на підприємстві "Украспецвагон" нового директора розпочалася нова епоха у розвитку культури в селищі Панютине. Тож не дивно, що Інна Удовіченко подякувала Генадію Бурцеву за сприяння і фінансову допомогу у розвитку культурних закладів у селищі.

Багато щирих і теплих слів подарував працівникам культури директор "Укрспецвагону" Генадій Бурцев. І пообіцяв і надалі допомагати творчим колективам селища Панютине.

За сумлінну працю, високі творчі здобутки та значний внесок у розвиток культури кращих працівників галузі селища Панютине нагородили грамотами.

З вітальним концертом перед колегами виступали студенти і викладачі училища культури та дитячої музичної школи.

Вони завжди створюють свято для інших, створили його і собі. У залі панувала добра атмосфера. Кожен вихід на сцену зустрічали оваціями. Андрій Пащенко цього разу був лише глядачем. Переконує що це так само приємно, як і виступати перед публікою.

Особливий внесок у культурне виховання лозівчан роблять бібліотекарі та працівники музеїв. Це вони привчають читати книжки, розвивати таланти та замислюватися над історією людства. Адже хто не пам'ятає своєї історії, той не має майбутнього.

У наступному році ЛДМШ відзначатиме ювілей 60 років. зараз у школі 16 викладачів з них 9 - колишні випускники музичної школи.

Дівчата студентки училища культури, учасниці ансамблю "Світанок" вже за рік - працівники культури. Для них це також особливе свято. 

Немає ночі без світанку, немає свята без працівника культури. 

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви ніколи не втомлюєтесь і працюєте на благо свого народу. Чимало приємних миттєвостей, щирих посмішок і аплодисментів викликає щодень у людей Ваша робота. Тож нехай не полишає Вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.

Прочитано 1433 раз Последнее изменение Пятница, 31 мая 2013 06:50

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены