Среда, 22 мая 2013 08:08

До служби готові Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Наприкінці кожної весни  для  юнаків  настає час випробування на силу, міць та витривалість. Одразу два заходи протягом 2-х днів проводили у нашому місті серед учнів 10- 11 класів загальноосвітніх шкіл Лозової. На шкільному предметі захисту вітчизни хлопці загартовували у собі   якості молодого бійця. Настав час іспиту  з усіма серйозними правилами та вимогами. Для юнаків 10 класів це являється навчальною підготовкою для іспиту на наступний рік. 

Паралельно серед майбутніх призовників проводились змагання на призи воїна-інтернаціоналіста Сергія Моторного. 

Військово-польові збори  проходили далеко за містом на відкритому просторі, який був обраний попередньо військовим керівництвом.  Для здачі нормативів заважала єдина перешкода — спека. Хоча це теж загартування в певній мірі. Перед початком  іспиту хлопців обов'язково фотографують для підтвердження.

 

Юнаки  оборонялись від умовного ворожого тиску на полі бою, копаючи окопи для укриття. Долали заміновані перешкоди, виконували нормативи з бігової дистанції, метали гранати, надягали протигази.

Аналогічні нормативи проходили і дівчата у значно меншій кількості. На їхніх тендітних плечах теж відповідальність, до речі яку вони обрали добровільно.

 

Прочитано 1583 раз Последнее изменение Среда, 22 мая 2013 08:10

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены