Понедельник, 15 февраля 2016 08:49

Стрітення Господнє

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

У кожній євангельській події окрім зовнішнього опису є заповітний глибокий сенс. Так і у свято Стрітення Господнього, яке ми згадуємо кожен рік, є великий сенс - це зустріч людства із Господом, яке прагне порятунку. Стрітення означає — зустріч. У сороковий день після народження Богонемовля Христос був принесений Його Пречистою матір'ю до Єрусалимського храму, де його зустрів Праведний Симеон.

То була зустріч невипадкова. Праведний Симеон і Анна пророчиця все своє довге життя жили в благочесті, в молитві, в духовній чистоті, і в добрих справах. Стан їх душі був таким, що дозволяв їй зустрітися з Христом і з Його Пречистою Матір'ю. Нам дивно чути, хоча це зовсім не випадково, що зустрічають Бога не офіційні духовні вожді богообраного народу, не священики, і не книжники. Але дізнаються про нього прості бідні люди.

В Євангелії, що описує подію Стрітення, багаторазово йдеться про те, що Будучи Сином Божим, Христос слідував людським законам. У цьому глибина і істинність Його Втілення. Він не вимагає для себе ніяких переваг. Ніщо не відрізняє Його від звичайних людей. Він насправді приймає і працю, і скорботу нашого людського існування. Ця важлива історична подія показує нам, з якою смиренністю і любов'ю зустрічає Христос всіх, хто приходить до Нього.

Прочитано 694 раз Последнее изменение Среда, 17 февраля 2016 08:24

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены