Пятница, 11 сентября 2015 11:15

Як доглядати за одягом

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

Купуючи нову річ, мине завжди думаємо проте, як за нашими шатами правильно доглядати. І тільки тоді, коли первісний вигляд одягу зіпсований, ми звертаємо увагу на значки на етикетці.

Якщо на ярлику вказаний значок «тільки сухе прання», краще і не намагатися робити все по-своєму, а віднести виріб в хімчистку, де фахівці про неї подбають. Піджак і пальто при традиційному пранні мають властивість деформуватися – після чого, як річ висохне, вона назавжди змінить свою форму і виправити ситуацію просто неможливо.

Фірми-виробники, які випускають верхній одяг у вигляді курток і пуховиків іноді можуть порекомендувати суперечливі поради з догляду. Деякі рекомендують звертатися в хімчистку, однак, як показує практика, тканина, з якої шиються куртки, іноді не розрахована на спец засоби. Виходячи з цього, набагато безпечніше запрати брудне місце під струменем води (попередньо замочувати не потрібно). Необхідно пам’ятати, що плями на одязі важко виводити, особливо, якщо ви їли картоплю в молоці і випадково забруднилися. Якщо прання жодним чином неможливо уникнути (а на деяких етикетках можна побачити дозволяючий знак), слід запам’ятати, що пух та пір’я представлют собою органічну речовину і в вогкості воно починає розкладатися. Тому щойно попрану річ необхідно старанно вичавити. Сушити такі вироби необхідно тільки в розкладеному вигляді, буває що продавці радять помістити виріб біля масляного радіатора.

Більшість виробів,прати які виробник заборонив, потребують особливого догляду. Коли мова йде про тонкі тканинах, перше,що це таке – це вироби з шовку та вовни. Уникнути помилки тут дуже просто, а все тому, що тут велика кількість заборон.

 Зазначимо, щодо пустима температура води для прання шовкових виробів – 35 ° C, а вовняних виробів – 38 ° C. Традиційно виробники рекомендують прати подібні вироби руками. Але на сьогоднішній день майже всі сучасні пральні машини мають делікатні режими, при встановленні такого режиму прання, техніка відноситься до одягу так само дбайливо, як і сама господиня. При використанні делікатного прання барабанне крутиться, а тільки робить плавні похитування. Щоб здійснити віджимання передбачений певний ритм руху, який розпушує речі. Щоб створити максимальні умови такого типу машинного прання, не потрібно прати відразу велику кількість одягу – максимальна вага не повинен бути більше 1,5 кг. Речам необхідно вільно плавати бо в іншому випадку волокна вовни та шовку легко зіпсувати.

На нашому новому одязі завжди є пришиті ярлички, на яких вказано, як саме потрібно доглядати за одягом. Не всі звертають увагу на ці ярлички, а дарма.

Дуже часто трапляється, що ми порушуємо рекомендації з догляду та безповоротно псуємо свій одяг. Для того, щоб це не сталося, я привожу таблицю символів по догляду за одягом.

Прочитано 854 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены