Вторник, 11 августа 2015 16:39

День Смоленської ікони Божої матері

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

10 серпня - день Смоленської ікони Божої матері, що іменується “Одигитрія”, означає “Дороговказниця”. Лозівський Свято-Смоленський храм святкує своє престольне свято. За священним переказом ікона була написана святим євангелістом і апостолом Лукою під час земного життя Пресвятої Богородиці. 

Справжня щира віра і любов до Бога має дивовижну здатність повністю перевтілювати людину,  духовно її відновлювати. Ті, хто постійно відвідує храм, приносить добрі духовні плоди, виконує подвиг послуху,  тим відомі великі блага: благодать святого духа, радість.

Тільки в храмі здійснюються найвищі таїнства: Причастя Тіла і Крові Господнього, Хрещення, сповіді.

Прихожани, які тривалий час відвідують храм, скромно та неохоче спілкуються на камеру. Це й не дивно. Адже християнське життя вчить наслідувати Спасителя: бути: смиренними, добрими, чистими, ухиленими від марнославства.

“Усі дороги ведуть до храму”. Ми можемо бути абсолютно не релігійними людьми. Не ходити до храму, не читати священне писання. Але приходить момент, коли ми йдемо за свяченою водою, вірячи в її цілющі властивості. Або в хвилину відчаю, коли ніщо і ніхто на цій планеті не здатне врятувати від горя, ми піднімаємо очі до неба і благаємо про допомогу.

Деякі наші співрозмовники не голосно і мимохідь поділились дивовижними історіями стежин, які привели їх до храму. 

“Я створю Церкву Свою і сили пекла не переможуть Її”. - такі слова промовив Божий Син два тисячоліття тому. З історії бачимо, що на долю церкви в різні часи випадало багато скорбот і гонінь. Господь заснував на землі церкву для освячення людей і воз'єднання їх з Богом і тим самим для їх порятунку, вічного життя. “Я з вами в усі дні і до закінчення віку”

 

Преблагословенна Богородиця просить Господа  прийняти молитви всіх людей. Особисте життя Божої Матері було сповнене багатьох  переживань і позбавлень.  Особливо Вона переживала і страждала, коли розпинали Христа, Її Сина. І коли всі переживання і страждання скінчилися і змінилися радістю і славою небесною після Її успіння, Вона стала Царицею неба і землі. Як любляча Матір християн, своїм клопотанням доносить молитви Богу.

Прочитано 849 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены