Четверг, 09 июля 2015 16:31

Теплові та сонячні удари

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

Літо - час відпусток, відпочинку за містом біля водоймищ. Але при всіх цих вабливих літніх принадах не можна забувати про гарячі сонячні промені в ясні літні дні, які виливає на наші голови вогненне світило.

 На жаль, літо - це не тільки сезон відпочинку та оздоровлення, але й можливих проблем зі здоров'ям через сильну спеку і палюче сонце. 

 Надмірне перебування на сонці може призвести до перегрівання організму – теплового або сонячного ударів. У спекотну погоду ці дві неприємності трапляються досить часто. Тому важливо навчитися розрізняти тепловий і сонячний удари, щоб зуміти правильно надати першу допомогу.

 Перегрів гірше переноситься літніми людьми тому, що природна терморегуляція організму вже слабка, і дітьми тому, що - ще недосконала. У групі ризику також перебувають люди, які страждають хронічними захворюваннями - гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, люди, які мають надмірну вагу,і, які вживають алкоголь. При появі у людини перерахованих вище симптомів, потрібно надати негайну допомогу.

 Мабуть всі з дитинства знають правила поведінки на сонці, адже завдяки дотриманню цих порад, ви матимете можливість насолодитися по-справжньому спекотними літніми днями без шкоди для здоров'я.

 Виконуючи ці прості рекомендації, але досить дієві, навіть в умовах аномальної спеки, можна зберегти своє здоров'я та здоров'я своїх дітей і повною мірою насолодитися довгоочікуваним і таким коротким літом!

Прочитано 694 раз
Другие материалы в этой категории: « Вітамін С у нашому житті Укуси бджіл та ос »

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены