Турнір з більярду "Інваспорт"

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

21-22 травня у Лозовій проходив турнір з більярду серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Організаторами змагань виступив Харківський регіональний центр з фізичної культури та спорту "Інваспорт". За словами заступника начальника установи Віктора Лагутіна, більярд є одним з 6 етапів спартакіади, в якій спортсмени змагаються з 6 видів спорту: шашок, шахів, настільного тенісу, дартсу, болбаскету та більярду.

Також до Лозової завітали представники з міста Валки та Куп'янська. Загалом  у грі  взяли участь гравці з 6 міст та районів.

У перший день змагань присутні вшанували хвилиною мовчання Тропцева Володимира Костянтиновича, який 13 травня пішов з життя.

Андрій Вікторович - головний суддя змагань, а також начальник "Інваспорту" нашого міста пильно слідкує за дотриманням правил гри на більярді, і звичайно ж підтримує гравців лозівської команди, яка до речі гідно тримається у списку лідерів.

Для людей з обмеженими можливостями цей турнір став не тільки спортивним змаганням, а й місцем зустрічі, де можна поспілкуватися у невимушеній обстановці.

Більярд - гра, яка вимагає від спортсмена не мало зусиль, для вдосконалення умінь потрібно присвятити цілі роки життя. Микола Анатольович, з міста Красноград, грає у більярд вже 45 років і запевняє, що це не просто спорт, це мистецтво.

Чудово грають і жінки... Наша землячка Надія Шавріна є цьому доказом. При чому грає вона не лише у більярд...Ми поцікавились, як саме і завдяки кому вона почала грати?

Основна ціль у грі - загнати якомога більше куль в лузу, дотримуючись певних правил. Щодо результату гри, то він залежить від уміння прораховувати ситуацію і навичок гри самого гравця. А які ж саме уміння та навички мають бути у більярдиста?

Тож результати дводенного турніру з більярду наступні:

У командному заліку 1 місце посіла команда з міста Лозова, 2 місце виборола команда з міста Красноград, і на 3 місці - команда з міста Первомайський.

У особистому заліку перше місце виборов Пінський Генадій, 2 місце посів Шевченко Олександр і на третьому місці опинився учасник  з міста Харків - Танкович Анатолій.

Кращі гравці та команди-переможці були нагороджені дипломами, медалями та подарунками, придбаними за спонсорські кошти.

Окрему вдячність організатори турніру висловлюють  Ліченко Олегу, за надану допомогу в проведенні змагань.

Вітаємо наших земляків з перемогою і бажаємо міцного здоров'я, а також успіхів у подальших змаганнях.