Пятница, 17 апреля 2015 16:26

Вітамін С у нашому житті

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Для підтримки нормальної життєдіяльності організму крім білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин і води  - нам потрібні вітаміни. 

 Нині відомо понад 20 вітамінів, які мають безпосереднє значення для здоров’я людини. 

 В 1932 американський біохімік Чарльз Глен Кінг уперше виділив дуже важливий для життєдіяльності людського організму вітамін.

 Наш організм не може запасати вітамін С, тому його необхідно постійно отримувати додатково.

 Добова потреба людини у вітаміні С залежить від ряду причин: віку, статі, виконуваної роботи, стану вагітності або годування груддю, кліматичних умов, шкідливих звичок.

 Вітаміни — це каталізатори обмінних процесів.  Аскорбінова кислота регулює обмін речовин, необхідна для нормального росту тканин та протікання відновних процесів в них, зміцнення захисних сил організму.

 Вчені прийшли до висновку, що нестача аскорбінової кислоти прискорює старіння організму. Але не тільки через це спеціалісти радять слідкувати, щоб вітамін С був у нормі.

 Окрім медичних препаратів цей вітамін міститься в продуктах, більшість з яких є вдома у кожного з нас.

 Пори року мають великий вплив на вміст вітаміну С в деяких продуктах.

 Вітаміни — необхідна умова нормального обміну речовин нашого організму. Не забувайте про це. Слідкуйте за тим, щоб ваш організм отримував ці речовини в потрібних кількостях, так ви поліпшите якість свого життя. При цьому варто пам'ятати, що й надлишок не завжди добре.

Прочитано 1194 раз Последнее изменение Суббота, 18 апреля 2015 13:28

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены