Среда, 18 марта 2015 09:51

Правильний сон

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Прагнучи все встигнути, ми спимо все менше і менше, обіцяючи собі, що відіспимось у вихідні. Але, як ми знаємо, надолужити згаяне неможливо, як і відіспатися про запас.

Раніше люди спали близько 9-ти годин на добу, а зараз для багатьох і 6 годин – розкіш. 

Здавалося б, ну і що такого? Недоспав сьогодні, зате висплюся завтра. Чи післязавтра. Або піду у відпустку і проведу її у ліжку.

Але організм злопам’ятний, знущань над собою не терпить і ніяких відстрочок не визнає. Тож, треба пам'ятати, що сон повинен бути здоровим і щоденним! Та який же він - здоровий сон?

Давно відомо, що недосипання або просто не нормований графік сну негативно впливає на здоров'я. Одна із основних причин недосипання на сьогоднішній день - проведення більшості вільного часу, особливо ввечері, перед комп'ютерами, планшетами та з мобільними телефонами.

Сон - особлива форма стану організму, можливо навіть складніша за денну бадьорість. Під час сну організм відновлює сили, які ми витрачаємо протягом дня. Саме тому здорова людина прокидається з відчуттям свіжості, і припливу сил. Цікаво, що в середньому, кожна людина проводить уві сні третину свого життя. Під час сну у нас спостерігаються знижені реакції  та мінімальний рівень мозкової активності.

Багатьом з нас відоме поняття - гігієна сну. Вона включає в себе ряд простих правил, дотримання яких дає якісний і приємний сон. Бо як відомо, правильний сон - це одна з ознак здорової людини.

Правила гігієни сну досить прості. Просто треба пам'ятати про них і дотримуватись!

Але головне – треба зрозуміти, що жертвувати сном - значить вкорочувати життя, бо сон – важлива частина нашого існування.

{jcomments on}

Прочитано 886 раз Последнее изменение Среда, 18 марта 2015 09:53

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены