Вторник, 31 марта 2015 16:36

XV традиційний турнір з баскетболу на призи Володимира Мельникова

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

27 березня 2015 року в спортивній залі Лозівської філії Харківського авто-дорожньго технікуму відбувся XV традиційний турнір з баскетболу серед чоловічих команд на призи Володимира Мельникова. 

У турнірі брали участь 4 команди: збірна м. Лозової, ДЮСШ "Олімпія", Спортивний оздоровчий клуб "Центр" з Павлограду та "Авантаж-Політехнік" з м. Харків.

Баскетбол, як спортивна гра, в першу чергу приваблює своєю видовищністю, наявністю великої кількості техніко-тактичних прийомів. А чим же вона приваблює самих гравців?

Під час гри спортсмени виконують велику кількість різних рухових дій, що виснажують та втомлюють. Та це не про наших хлопців.

Змагання проходили по круговій системі протягом  трьох днів. Кожна команда бажала здобути перемогу. Спортсмени показали гарну командну гру, рухаючись швидко й впевнено по спортивному майданчику. Точні передачі м'яча та влучні кидки у кошик давали надію на перемогу кожній команді.

У підсумку, у запеклій боротьбі, перше місце виборола команда "Лозова", яка не зазнала жодної поразки. Другою стала команда з м. Харкова "Авантаж-Політехнік", третьою була команда ДЮСШ "Олімпія" з м. Лозова. Команда з Павлограду Спортивний оздоровчий клуб "Центр", хоча і посіли останнє місце, але продемонстрували гарну гру та непоступливість з кожним із суперників.

Захід пройшов у добрій та привітній атмосфері, всі присутні отримали заряд позитивних емоцій.

{jcomments on}

Прочитано 1066 раз Последнее изменение Среда, 01 апреля 2015 08:02

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены