Среда, 18 марта 2015 10:04

Шкільний фестиваль "Нащадки козацької слави" Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

16 березня у дитячій спортивній школі "Юність" пройшов міський фестиваль "Нащадки козацької слави" за програмою обласних щорічних спортивних змагань "Спорт протягом життя". Такі змагання є традиційними, і регулярно проводяться між учнівською молоддю Лозівських загальноосвітніх закладів міста з метою популяризації даного виду спорту та для утвердження  здорового способу життя учнів.

У змаганнях взяли участь 11 команд шкіл міста. Діти  змагались у спритності, витривалості та силі. Човниковий біг вимагав як від дівчат,так і від хлопців - швидкості та вправності. Стрибаючи у довжину з місця, кожен учень намагався стрибнути як найдалі. Доречною стала стрибучість та швидкість і в наступній вправі. Вправи зі скакалкою чудово розігрівають всі м’язи тіла, до того ж вони відмінно розвивають м’язову координацію.   

Естафетний біг є командним видом легкої атлетики і має багато різновидів. Успіх в естафеті залежить від багатьох факторів, але одним з головних - вміння передавати і приймати естафетну паличку на високій швидкості в обмеженій зоні передачі. Юнаки та дівчата впевнено долали дистанції, намагалися показати якнайкращі результати.

Виснажливе та запекле протистояння було під час перетягування канату, у якому взяли участь тільки хлопці. Свою методику з перетягування канату розкрила нам команда ліцею №4.

Вправи були як легкі, так і складні. У кожного  з учасників різні думки щодо складності кожної з них.

Варто відзначити і роботу суддів та тренерів, які  уважно та суворо придивлялися до помилок, давали поради, настанови та рекомендації.

Отже, в загальному заліку перше місце посіла команда колегіуму №2. друге місце виборола команда Панютинської загальноосвітньої школи №1, на третьому місці команда 12 школи. 

Вітаємо переможців, а всім учасникам бажаємо успіхів та яскравих перемог.

{jcomments on}

Прочитано 1107 раз Последнее изменение Понедельник, 23 марта 2015 08:37

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены