Среда, 25 февраля 2015 16:31

Чемпіонат міста з шахів серед школярів Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

   «Шахи - щось більше, ніж просто гра. Це інтелектуальне проведення часу, в якому є певні художні властивості і багато елементів наукового. Для розумової роботи шахи означають те ж, що спорт для фізичного вдосконалення : приємний шлях вправи і розвитку окремих властивостей людської натури». Рауль Капабланка.
    23 лютого у школі №3 пройшов  чемпіонат міста з шахів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Цього дня переможців в особистому заліку обирали з 10 учасників.
    Багато людей вважають, що шахи - гра для тих,хто від природи володіє високим інтелектом. Це частково так, адже відомо, що граючи в шахи також можна істотно підвищити свій інтелект, і поліпшити пам'ять.
    За словами головного судді чемпіонату Андрія Калюжного даний вид спорту в цьому році, у порівнянні з минулим, з певних причин не надто популярний.
    Перед початком турніру до усіх присутніх звернувся представник Лозівського центру "Спорт для всіх" Сергій Скрипак. Спосіб організації спортивних змагань, критерії оцінювання та кількість турів - про все це хлопцям розповів головний суддя.
    І ось шахи роставлено, учасники зайняли свої місця. Гра почалась. На обличчях шахістів спокій, впевненість, а інколи й розгубленість від неправильно зробленого ходу. Бо результат гри може залежати від самого початку.
    Дослідження показали, що шахи активізують обидві півкулі мозку,  поліпшують творчі здібності, концентрацію, критичне мислення та навички читання. Одним словом, це дуже корисний та цікавий вид спорту, який приваблює кожного гравця з різних причин.
    26 лютого у школі №3 буде проходити командний шаховий чемпіонат, після якого й стануть відомі імена переможців.

{jcomments on}

Прочитано 995 раз Последнее изменение Понедельник, 02 марта 2015 15:55

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены