Пятница, 13 февраля 2015 14:32

Чемпіонат міста з волейболу серед учнів шкіл Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

10 лютого, у Лозовій, розпочався щорічний чемпіонат з волейболу загальноосвітніх навчальних закладів міста. Урочисте відкриття проходило у ліцеї №4. У змаганнях беруть участь учні 97-го 2003-го років народження .

Це команди загальноосвітніх шкіл №1, №3, та №12, колегіум №2, Ліцей №4, навчально-виховний комплекс №8 та Панютинська школа №1. Чемпіонат  буде проходити  до 19 лютого.

11 лютого відбувся 2-й тур в спортивній залі Загальноосвітньої школи № 1. Вперше  в чемпіонаті брали участь волейболістки Панютинської школи №1.

Незважаючи на нерівні сили,  запекла боротьба точилася між суперниками у кожному матчі. Тож кожна гра була цікава та захоплююча. Маючи достатньо високий рівень підготовки учні продемонстрували відмінну техніку, витривалість та волю до перемоги.

Для Руслани та Катерини спортсменок зі школи № 3, волейбол, це не тільки гра, але й можливість відволіктися від будених справ та поспілкуватися зі своїми друзями.

Волейбол це складний вид спорту, який вимагає витривалості, концентрації, швидкісті та командного духу. Глядачі насолоджувалися запеклою боротьбою команд у кожному матчі. Заздалегідь визначити переможця неможливо. Адже команди дуже серйозно налаштовані на перемогу і докладуть максимум зусиль для досягнення поставненеї мети.

{jcomments on}

Прочитано 1101 раз Последнее изменение Пятница, 13 февраля 2015 14:33

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены