Понедельник, 02 февраля 2015 18:48

Відкритий чемпіонат з вільної боротьби Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

31 січня у Лозівській дитячій спортивній школі “Локомотив” проходив відкритий чемпіонат з вільної боротьби серед юнаків. Чоловіча сила, яка стає на добрий захист, завжди була цінною якістю.

 

Вільна боротьба — це ритмічний і жорсткий вид спорту. Тож підготовка до змагань має бути серйозною. Юнаки мають добре розігріти м'язи. Це сприяє оптимальній підготовці спортсмена до суперництва та зменшує ризик травматизму. Також обов'язковим є повторення вправ.

 

Зустріч борців на спортивному килимі - це хвилюючий момент з посиленою концентрацією уваги. Глядачі, батьки та наставники — як могли підтримували своїх борців.

 

Аби впевнено почуватися на килимі юні спортсмени впродовж тривалого часу виховують у собі силу, витривалість, швидкість, координацію та гнучкість.

 

Юрій Олексійович працює тренером 40 років, і є засновником вільної боротьби, у нашому місті. Він підготував шість майстрів спорту, і значну кількість кандидатів у майстри спорту.

 

Більовцев Володимир, багаторазовий переможець змагань, займається вільною боротьбою вже 8 років. Говорить, що боротьба потрібна для того, щоб стати на захист того, хто слабкіший за кривдника.

 

Друзі по команді Ігор та Богдан підтверджують, що боротьба досить таки складний і серйозний вид спорту. Але це не стає завадою для побратимства.

 

У кожного зі спортсменів є свої мрії. Хтось займається боротьбою для самовдосконалення, хтось для самооборони і захисту від кривдника, а хтось мріє стати відомим спортсменом.

 

Чемпіонами змагань стали:

 

Халявка Микита у ваговій категорії до 46 кг

Івлев Іван у ваговій категорії до 50 кг

Коваленко Ігор у ваговій категорії до 54 кг

Григор'єв Олег у ваговій категорії до 58 кг

Більовцов Володимир у ваговій категорії до 63кг

Рудченко Владислав у ваговій категорії до 69 кг.

Арусія Лука у ваговій категорії до 76 кг

 

Тож бажаємо всім юним борцям нових перемог та досягнення поставлених цілей!

 {jcomments on}

Прочитано 1112 раз Последнее изменение Вторник, 03 февраля 2015 17:36

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены