Четверг, 29 января 2015 20:53

Другий турнір з художної гімнастики "Варєнька" Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

24 січня 2015 в спортивному залі ДЮСШ «Юність» м.Лозова, пройшов 2 відкритий турнір з художньої гімнастики «Варенька». У змаганнях взяли участь команди м.Лозова, Полтава, Горлівка, Донецьк, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Київ, загальна кількість учасників 65 чол. Вік учасниць турніру 2011-1999г.р. Команду міста Лозова представляли 35 вихованців СК «Гранд Спорт Еліт», (20 змагалися і ще 15 вихованок брали участь у конкурсі показових виступів на відкритті турніру). У зв'язку з призначеної датою Чемпіонату України, який проходитиме на початку лютого, більшість учасниць не змогли взяти участь в нашому турнірі, з причини підготовки до офіційних змагань. Але це не вплинуло на проведення змагань і в черговий раз, турнір пройшов на високому рівні. Почесним гостем була Сазонова І.Ф., яка на відкритті привітала учасниць, а так само брала участь у нагородженні. Так само у нагородженні брав участь талісман спортивного клубу ведмідь Чемпіон.

У змаганнях брали участь дівчатка, з м.Горлівка і Донецьк і в подяку за участь і в підтримку цих дітей, були вручені подарунки від організаторів турніру.

Так само були засновані номінації, в яких були нагороджені 10 дівчаток з усіх команд, які відзначилися своїми виступами. Окремо була нагороджена гімнастка 2010 р.н. з м.Київ, яка з далека, в такому віці, приїхала взяти участь в нашому турнірі. Тренерам команд урочисто були вручені командні кубки нашого турніру. Всі учасники змагань були запрошені на відкритий турнір з художньої гімнастики «KINDER MIX», який відбудеться в квітні цього року.

 

  Результати спортивного клубу: 5 перших місць: Симонян Христина, Ананьєва Іева, Ухань Мілана, Косьянов Оля, Ляшенко Аліса; 10 других місць: Завада Марина, Глущенко Мілана, Каменєва Єва, Рашина Вероніка, Едеменченко Кіра, Цяпка Лера, Гонтарь Леся, Краснопёрова Софія, Вялікова Поліна, Андрейченко Іра, і 5 третіх місць: Шафірова Лера, Чупікова Карина, Филипович Настя, Гладун Даша , Вялікова Влада.

{jcomments on}

Прочитано 1001 раз Последнее изменение Четверг, 29 января 2015 20:58
Другие материалы в этой категории: « Малі олімпійські ігри Чемпіонат міста з плавання »

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены